reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

AsiaK a do jakiego lekarza chodzisz?? do kogoś z ostrowa??
Ja jak leżałam na patologii w Ostrowie to było ok. nie trafiła mi się żadna niemiła sytuacja. Poza tym, że trzy pielęgniarki szukały zastrzyku dla mnie i każda z nich po trzy razy się mnie pytała czy go dostałam... Dla mnie to było bardziej śmieszne niż niemiłe:)
Wierz mi, ze w Ostrowie jest tysiąc razy lepsza opieka niż w Krotoszynie. Teraz moja mama wylądowała w Krotoszynie ale na chirurgii, tam to dopiero jest masakra jeśli chodzi o pielęgniarki. a o porodówce pisałam w poprzednim poscie.
Pozdrowionka
 
reklama
pisze dopiero teraz bo spedzilismy 3 dni w szpitalu.teraz chodze do dr karwackiej i jak narazie jestem zadowolona-widac ze woli dmuchac na zimne i sprawdzic cos 3 razy niz przegapic-dlatego tez trafilam do szpitala ale na szczescie wszytsko dobrze i juz jestem w domu.powiem szczerze ze te 3 dni w ostrzeszowskiem szpitalu nie byly takie zle jak myslalam.zreszta ogolnie wszyscy lekarze sie raczej pacjentkami zajmowali dobrze.ja jeszcze nie zdecydowalam gdzie bede rodzic ale mysle ze to zalezy w duzej mierze od pogody.
 
AsiaK a do jakiego lekarza chodzisz?? do kogoś z ostrowa??
Ja jak leżałam na patologii w Ostrowie to było ok. nie trafiła mi się żadna niemiła sytuacja. Poza tym, że trzy pielęgniarki szukały zastrzyku dla mnie i każda z nich po trzy razy się mnie pytała czy go dostałam... Dla mnie to było bardziej śmieszne niż niemiłe:)
Wierz mi, ze w Ostrowie jest tysiąc razy lepsza opieka niż w Krotoszynie. Teraz moja mama wylądowała w Krotoszynie ale na chirurgii, tam to dopiero jest masakra jeśli chodzi o pielęgniarki. a o porodówce pisałam w poprzednim poscie.
Pozdrowionka

ja jezdze do W-wia a Ostrowskich lek. poznalam jak bylam na patologi

20.12.2010
dziewczyny czy u nas w szpitalu placi sie za porod rodzinny??? za co sie w ogole placi??
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:)
Ja jestem nowa- ale też z Ostrowa i czekam na moją dzidzię:) termin mam na 15 maja!
Fajnie , że znalazłam takie miejsce gdzie mogą pogadać mamy z Ostrowa
 
to jak jestes z ostrowa mozesz mi cos powiedziec na temat dr marcina maciejweskiego i barbary bartos?? bo czytalam o nich duzo dobrego ale nie wiem czy pracuja w szpitalu i czy przyjmują prywatnie;/
 
widze ze pytasz o maciejewskiego-na 100% pracuje w szpitalu i przyjmuje i na NFZ i prywatnie-nr tel.62 7351818 i 603608497-bardzo mily pan nawet oddzwania jak nie moze odebrac:)na temat tej pani dr nic nie wiem.
 
Dr Maciejewski jest super! Jeden z najlepszych w Ostrowie- prawdziwy lekarz z powołania. No ale ciężko się do niego dostać, tzn. na kase chorych nie ma raczej szans, a prywatnie długie terminy! Polecam go z całego serca!
 
reklama
do koroneczka .. a czy jak ktoś jest w ciąży i chciałby sie do niego umowic prywatnie to tez bedzie długa kolejka czy przyjmie ?? może wiesz?? a wiesz cos na temat pani doktor bartos??
 
Do góry