reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Cześć

Ostatnio robiłam badania moczu i wyszły mi liczne bakterie. Pani doktor dała mi skierowanie na posiew. Ponieważ wiedziałam, że na następną wizytę nie będzie jeszcze wyników zrobiłam zwykłe badanie moczu - bakterii nie było. Dzisiaj odebrałam wyniki posiewu i są bakterie E-coli. Nie wiem co o tym myśleć, czy te bakterie mogły samoistnie zniknąć?
 
Ola - bakterie o których piszesz są to bakterie kałowe, wystarczy że źle pobrałaś mocz do badania i wyszły. Wystarczy się również źle podcierać po siusianiu tzn. od pupy w stronę brzucha a nie na odwrót i wtedy z pupy przenosisz bakterie na cewkę moczową. Po za tym podczas badania moczu kiedy jest gorąco zawsze bakterie zdążą się namnożyć, po za tym często mocz za nim trafi do zbadania to stoi ileś czasu i wtedy też się bakterie zdążą namnożyć. Olu nie przejmuj się wynikiem. To co pisałam wiem od koleżanki która jest analitykiem medycznym, więc informacje są pewne.

Anka - trzymam kciuki za Ciebie i za maluszka i czekamy na informację od Ciebie.
 
Dziewczyny, ja z trochę nietypową sprawą... :-(

Jestem doradcą noszenia. Kiedyś miałam prowadzić warsztaty w Ostrowie. W końcu do nich nie doszło. Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie mama z Ostrowa w sprawie warsztatów/konsultacji - miałam znaleźć dla niej kontakt do doradcy i/lub doświadczonej chustomamy. Niestety, nie udało mi się.

Ale, co gorsza, nie zapisałam sobie od razu telefonu do dzwoniącej do mnie mamy i w natłoku kolejnych telefonów nie jestem w stanie odtworzyć tego numeru.

Mam nadzieję, że ta ostrowska mama zagląda tu czasem i przyjmie przeprosiny za brak obiecanego odzewu z mojej strony... :-(

Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy z Ostrowa!
Joanna
 
moim lekarzem prowadzacym jest dr Pozorski...chwale go sobie zawsze moge do niego zadzw lub podejsc na ktg jak jest potrzeba:) ale coraz bardziej boje sie porodu..mam straszne dusznosci;/;/ciagle a co u was dziewczyny?:p
 
Witaj Natalia:-) to poród masz już tuż tuż. Duszności to normalka na tym etapie ciąży, kiedy brzuch zacznie Ci się opuszczać to duszności zmaleją lub nawet ustąpią i będzie to oznaczać, że poród za nie długo. A wiesz kogo gościsz w brzuszku??

Pozostałe dziewczyny deszcze Was zalały że taka cisza tutaj ostatnio??? A co z naszymi lodami???
 
Witaj Natalia! Ja też mam termin na lipca:-). Ale ja będę miała najprawdopodobniej cc, bo moja dzidzia jest taka uparta i się nie obróciła. Prawdopodobnie 3 pójdę do szpitala. Trochę się boję, nigdy jeszcze nie byłam w szpitalu:-(. No i boję się czy wszystko pójdzie ok.
 
reklama
hej dziewczyny:) nosze w brzuszku mala Nadię:) ja termin w prawdzie mam dopiero na koniec lipca..ale dzidzia prawie wgl sie nie rusza;/ co tydz chodze na ktg;/ w czwartek znow ide a potem na wizyte i mam miec podane te sterydy na plucka..chodz to juz 37tydz.ale do szpitala mam isc za 2 tyg juz prawdopodobnie..bo te ruchy sa minimalne a czasem ich nie ma;/ a co do dusznosci jest masakra ale ja mam astme oskrzelowa.ktora teraz sie dopiero nasilila..mam leki wziewne jest masakra;/ w nocy maz mnie budzi i mowi ze nie oddycham wiec do terminu napewno nie dotrwam bedzie trzeba cos zrobic...oj strasznie sie boje wolala bym rodzic sn.ale boje sie ze nie bede w stanie dotlenic malej;/eh
faktycznie jakas cisza tu nastala..pozdrawiam:)
 
Do góry