reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Hej, dziewczyny, chcialam tylko zyczyc Wam wszystkim, starajacym sie, duzo szczescia i wiary, bo ja sama jestem najlepszym przykladem, ze oplaca sie starac sie i czekac :))
 
reklama
Bardzo sie cieszę, że wreszcie jest wątek OPTYMISTYCZNY :-) Mam 31 lat, staram sie od 2 m-cy .... czekam na malusia fasolke z usmiechem na twarzy. Pozdrawiam was serdecznie dziewczyny.
 
czesc
super ze w koncu ktos po 30-stce (mam wrazenie ze bylam tu troche starawa) ja tez mam 31 i staram sie troche dluzej moze w grupie bedzie razniej :)
 
Witam serdecznie w ten piękny słoneczny dzionek:-)

Agalotta nie takie my znowu starawe;-) Ale ja czasami tez mam takie myśli:-p Wiele z moich najblizszych kolezanek między 30-36 rokiem życia zafasolkowało ostatnio, wiec i my damy radę:happy: Nasze maleństwa juz na nas czekaja w chmurkach tylko one same podejma decyzje kiedy sie zjawić. Bedzie dobrze:-)

Ja jeszcze nie testuję, poczekam może do @ to jeszcze ok. tydzień. Nie wiem tylko czy mój mąż wytrzyma, widziałam ze cichaczem czyta forum:cool2: i pewnie niebawem zaproponuje testowanie:rofl2: Jak sie cos wyjaśni to koniecznie napiszę.
Pozdrawiam papatki
 
Dziewczyny naprawde uwazacie ze 30 lat czy po 30 to juz starosc?
No doprawdy nagana wam sie nalezy za to:-D:-D:-D
A tak swoja drogą : jest coś w tym ze czlowiek ma tyle lat na ile sie czuje :)
 
Witam serdecznie w ten piękny słoneczny dzionek:-)

Agalotta nie takie my znowu starawe;-) Ale ja czasami tez mam takie myśli:-p Wiele z moich najblizszych kolezanek między 30-36 rokiem życia zafasolkowało ostatnio, wiec i my damy radę:happy: Nasze maleństwa juz na nas czekaja w chmurkach tylko one same podejma decyzje kiedy sie zjawić. Bedzie dobrze:-)

Ja jeszcze nie testuję, poczekam może do @ to jeszcze ok. tydzień. Nie wiem tylko czy mój mąż wytrzyma, widziałam ze cichaczem czyta forum:cool2: i pewnie niebawem zaproponuje testowanie:rofl2: Jak sie cos wyjaśni to koniecznie napiszę.
Pozdrawiam papatki
moze i nie stare ale jak nic nie idzie po mojej mysli (wszystkie znajome zafasolkowane) to na cos trzeba zwalic zeby bylo lzej na duszy
i :-)trzymam kciuki
 
Agalotta głowa do góry:-) Nie zwalaj na wiek bo to nie ma znaczenia! Fajnie, że nasze koleżanki zafasolkowały dzięki temu będziemy mogły skorzystac z ich doświadczeń;-) Moja siostra też jest w ciąży, maluszek ma już 15 tyg i waży 245g - byku co?:-D Jest moja wielka radością i już biegam po sklepach i szukam ciuszków i prezentów dla maluszka:zawstydzona/y:

Myslę, że ok. 30 to fajny wiek na macierzyństwo. My z koleżankami śmiejemy się, że w przyszłym roku zorganizujemy tzw. wyścig rydwanów (czyt. wózków) bo staramy się we 4 i dopingujemy sobie:-) Jesteśmy troszkę zwariowane .... nie troszkę STRASZNIE:zawstydzona/y: Wszystkie ok. 30 i cieszymy sie, że teraz czekamy na fasolki wg nas wcześniej z różnych powodów nie byłyśmy na to gotowe. Teraz wszystko zaczyna się układać w ciągu ostatniego roku 4 śluby (ale bylo czadersko:cool:), zmiany pracy, własne firmy a teraz razem wypatrujemy bocianków:rofl2:
Ps. Niestety nie wytrzymałam i zatestowałam..... 1 kreseczka, mam jeszcze nadzieję, że to zbyt wcześnie zobaczymy. do @ jeszcze 4-6 dni.
Patrzcie jakie piękne słonko, nasze fasolki juz w blokach startowych:-)
Pozdrawiam pa pa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alex trzymam moccccccccccccno kciuki :-)

Agalotta wiecej optymizmu! Fasolka chce kiełkowac u pieknie usmiechniętej mamy. Na nas tez przyjdzie pora.

A u mnie bez zmian:-p 32 dzień cyklu, @ nie ma.... ale będzie na bank bo już mam pełną objawówkę:baffled: Teoretycznie ma jeszcze 2 dni ale z ta moją @ nigdy nic nie wiadomo. Jak nie w tym miesiacu to w nastepnym przyjdzie kolej na moja fasolkę;-)

Pozdrawiam was mocno i przesyłam słoneczne buziaki:cool:
 
Do góry