reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Sossenko ja tez zamowilam dla kazdej z Nas po fasoleczce , czyli razem mamy juz dwa zaproszenia ;) byc moze ktoraz bedzie mialam podwjna fasoleczke  ::) :)

Pozdrawiam  :-*
 
Czesc Kobietki
Jak sadzicie czy w tym cyklu sie udało?:) serduszka wiadomo co oznaczaja:)
 

Załączniki

  • cykl.JPG
    cykl.JPG
    60,7 KB · Wyświetleń: 50
witam
chyba dobrze trafilam jestem niestety tez "staraczka" coraz bardziej zalamana od 4 miesiecy nic :( jak macie jakies dobre rady to prosze o wsparcie pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny my z mezem takze staramyy sie o dziecko od 9 miesiecy!w maju poroniłam jest mi okropnie ciezko ale nie poddaje sie!piszcie moze razem jakos osiagniemy cel!czekam
 
witam was wszystkie dziewczynki ale mam propozycje byscie wskoczyly na watek ,,starajace 2008,, tam jest duzo dziewczyn i wiele ciekawych temacikow i mila atmosferka , tutaj malo kto zaglada
do zobaczenia;-)
 
reklama
:-)czesc dziewczyny ja też się staram od 4miesięcy i w ciąż nic ale nie poddaje się!!;)
pozdrawiam
witam
Aliz20 to chyyba jestesmy na tym samym etapie obecnie zbliza sie moja owulka (chociaz juz postanowilam ze nic nie licze ide na zywiol) wiec moze trzymaj kciuki pisz jak u Ciebie postepy pozdrawiam
 
Do góry