reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Czesc dziewczyny,
Ja juz tez chce strasznie bardzo maluszka!!!Dzisiaj nawet zrobilam test bo 44 dc i ... nic.... :(
Tyle razy juz pisalam na roznych tutaj watkach, potem postanowilam nie myslec , wykasowalam strony o ciazy ale i tak nie przestawalam!!!I znow wrocilam!Lekarz kazal mi czekac do konca roku(2 razy CLO+monitoring+duphaston-jedno jajo i nic...)maz ma slabe nasionka,musimy powtorzyc badania, a ja po nowym roku mam sie szykowac na laparo bo ponoc mam PCO.Niedawno stuknela mi 30tka i takie mialam marzenie,zeby na 30 okazalo sie ze mamy dzidzioszka w brzuszku-najpiekniejszy prezent bylby!!!ale nic ztego..pomozcie kochane-wiem,ze wiele z Was ma ten sam problem co ja,ale moze macie jakies rozwiazania????!!!
 
bogda , ciesze sie ze wpadłas do nas :).
powiem ci ze masz prawie taką sama sytuacje jak ja/my...
ja tez mam podejrzenie PCo+mnóstwo zaburzeń hormonalnych (zyt brak owulacji ), a mąz ma bardzo mało plemniczków :(
z tym ze ja nie mailam jeszcze clo i monitoringu. teraz wybieramy sie z mezem do androloga, później zobaczymy co bedzie...
ale z tego co juz lekarze powiedzieli to wynika ze jedyna sznsa dla nas jest in vitro. na inseminacje za mało plemniczków...
tez testowalam kilka razy nawet w tym cyklu, ale ciagle jedna wredna krecha :mad:. a to już 93 dzien cyklu.
aha! dostalam skierowanie na badani drożnosci jajowodów, nie wiem czy pójde, zreszta to i tak po @, a ta sie zaciela na dobre ::)
 
mówią ze nic nie ma...jesli przyczyna jest bardziej powazna niz przegrzanie jąder czy zmęczenie...
mój bierze jakies tam witaminki, chodzi w luźnych gaciach :D. i zobaczymy co to da ::). za jakis czas powtarzamy badania chłopaczków ::)
co do in vitro, to raczej sie nie zdecydujemy. z róznych względów...

a jakie u was wyszły wyniki nasienia??
 
Przepraszam ze tak sie wtrace , ale mam nurtujace mnie pytanie do Was ... robilismy badania nasienia meża ...wyniki b.dobre .. jedynie co to gin kazala zrobic badania moczu na posiew ... czy nie calkiem dobry wynik posiewu u meza moglo byc przyczyna obumarcia plodu??
 
MoniQa , skoro piszesz ze wyniki były bardzo dobre, to nie sądze. a posiew nasienia był robiony? moze wyszły jakies leukocyty w nasieniu , z tad zalecenie badania moczu?? ( u meżczyzn nasienie i mocz wychodza ta samą drogą). jeslichodzi o nie dobre nasienie i poronienie: jak plemnik jest nieprawidłowej budowy, to sie nie dobierze do komorki jajowej, aiec moim zdaniem raczej nie tu jets przyczyna. po prostu natapił bład w podziale komorkowym fasolki i nie mozliwy był dalszy rozwój...
 
reklama
Elżbietko badania na posiew nie robilismy ... gin pytala tylko czy maz ma jakies problemy z oddawaniem moczu , nie ma ,...wiec nie musielismy ....( akurat w momencie badania nasienia, maz byl lekko przeziebiony- wiec gin uznala ze to moglo byc przyczyna slabszych wynikow- ale ja , jak to ja musze sie wglebic i wole chuchac na zimne ;) ) .... dziekuje Ci za odpowiedz :)
 
Do góry