reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

optymistycznie starające się

reklama
jak czytam jakie dziewczyny są szczęśliwe że im się udało zafasolkować to aż łza w oku mi się kręci a ja ciągle nic ile można czekać....
 
ada witaj serdecznie :) jak sama widziesz, nie tylko Ty masz takie problemy...ja i kilka innych dziewczyn też się z nimi borykamy. Uwierz mi jestem tu od niedawna, ale osoby które tutaj są zawsze dadzą Ci dobrą radę, pocieszą zawsze odzyskasz chęć do zycia.
Elżbietko jak tam po wizycie???
 
ciesze się że trafiłam tu na tą strone i wiem że zawsze moge liczyć na jakieś ciepłe słowo od dziewczyn, a to jest bardzo ważne.
 
Ja mam to niezmierne szczescie mieć u boku cudownego faceta który jak Twój Basieńko jest optymistą i mówi że to tylko kwestia czasu, z z każdym dniem wydaje mi sie ze już przestałam tak pragnąć tego dziecka ale przychodzi taki dzień ze poprostu już nie daje sobie z tym rady łapie mnie nagle panika i nie wiem co mam robić najczesciej w takich sytuacjach płacze i jestem zła na caly świat, wiem że nawet najbardziej beznadziejne przypadki bezpłodności nie istnieją ze dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i od niego tylko zależy czy bedzie dzidzia czy nie. dość tego przynudzania pozdrawiam i dobranoc,
 
Witam Cie Ada masz racje że trafiłaś w cudowne miejsce gdzie wszystkie duszyczki są dobre, całe szczeście że jest internet i że są takie miejsca w sieci, to jest właśnie cud techniki no nie kobietki??
 
reklama
Do góry