reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

opryszczka w ciąży

Wiatam jestem w szóstym tygodniu ciąży moja rodość była ogromna do czasu pojawienia się okropnej opryszczki na ustach. Czy ktoś wie jakie ma to zagrożenie dla dzidziusia ? proszę o poradę co robić?
 
reklama
bez obaw nic się dzidziusiowi nie stanie. Na opryszczke dobry jest sudocrem. Kup go sobie, przyda się też dla dzidzi bo jest to krem też na odpażenia :-)
 
Wiatam jestem w szóstym tygodniu ciąży moja rodość była ogromna do czasu pojawienia się okropnej opryszczki na ustach. Czy ktoś wie jakie ma to zagrożenie dla dzidziusia ? proszę o poradę co robić?
Ja mialam pare razy w ciazy opryszczeke.Najwazniejsze,zeby nie przeniesc jej na narzady plciowe,takze zbrezne figielki poki co ida w odstawke:-D:tak:
Kolezanka pisala o sudocremie,jest ok,ale pamietaj zeby nie wkladac pare razy palca do kremu,bo potem malenstwo zlapie wirusa.Polecam tez lykanie rutinoscorbinu:tak:
 
hmmm...no ja sie nie zgodze z przedmowczyniami...na Twoim miejscu jak najszybciej zglosilabym sie do lekarza,opryszczka to choroba wirusowa,leczenie sudokremem zwalcza obiaw czyli krostki a nie przyczyne...jesli dojdzie do zakazenia plodu moze nie byc ciekawie....
 
dziękuję wszystkim za odpowiedź właśnie w środę idę do lekarza to myślę że mi wszelkie wątpliwości wyjaśni. Pozdrawiam:-)
 
mialam opryszczke w ciazy chyba z 3 razy. Lekarz mi powiedzial ze jesli przed ciaza mialam cos takiego ( a mialam zawsze na zmiane pogody) to mam sie nie martwic. Opryszczka jest grozna dla dziecka jesli wystapila PIERWSZY raz w ciazy ( a nigdy wczesniej nie)
 
Ja się zgodzę z mamolą. Dokładnie - opryszczka to choroba wirusowa, ja nie wiedziałam, że ona taka groźna jest dla kobiet w ciąży i nie zgłaszam tego mojemu gin. Miałam w kazdym trymestrze po 1 raz opryszczkę wargową. Moja córcia urodziła się z wrodzonym zapaleniem płuc i słuch trzeba badać dwa razy jeśli ma się tą opryszczkę.
 
Już sama nie wiem co myśleć tak na prawdę to ja mam bardzo często opryszczkę czasem nawet co miesiąc ale ostatnio nie miałam więc jak mi się teraz pojawiła to z tąd to przerażenie.:sad:
 
reklama
Do góry