reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opisy naszych porodów

elwisku super, że tak dobrze wszystko poszło, ale do teraz mnie szokuje tak szybki wypis. Wracaj do formy i ciesz się swoimi maluchami :tak:
kraf83 no proszę cię ... nie przesadzaj, będzie co ma być - damy radę i migiem zapomnimy o bólu :tak:
 
reklama
A przed chwilą kraf pisała na głównym, że ma głupie skojarzenia i myśli.:tak::-D:-D
Ależ nam wyobraźnia działa.:-D:-D:-D
Spoko loko.Niedługo nasze alienki wyjdą.:-D:-D:-D
 
Elwis gratulacje :-) i dzieki za opis Twojej cesarki - to, ze tak szybko i gladko poszlo uspokaja mnie troche przed moja :tak:. Ale i tak sie jeszcze boje-szczegolnie tego znieczulenia w kregoslup brrrrrrrr :baffled:.
 
reklama
Do góry