reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunka/Zlobek/Przedszkole..???

reklama
O kurczaki... mam nadzieję, że szybko się zwolni!
Jak były zajęcia integracyjne, to rozmawiałam ze pewnym panem, który przywiózł swoją wnusię... z Tarchomina! Jechali grubo ponad godzinę... to jakiś koszmar. Ale nie mają wyjścia, bo tylko tu było miejsce, rodzice dziewczynki pracują, on też pracuje na pół etatu więc będzie ją odbierał, a przywozić ją będzie mama.
Podobno ze wszystkich przedszkoli w Śródmieściu zerówki zostały przeniesione do szkół i stąd więcej miejsc, w przedszkolu, do którego Martusia będzie chodzić, dzięki temu powstała dodatkowa grupa- mieszana, 3- i 4-latki.
 
A ja się bardzo ciesze:-) bo przed chwilą zadzwoniła do mnie dyrektorka z przedszkola 30 m od mojego bloku że się miejsce zwolniło :-D:-)
Sandra już przyjęta.... super .....do tego co się wcześniej dostała miałyśmy 15 minut drogi :tak:

Ala farta mieliście :-D:-D:-D My mamy niestety 15 min z buta
 
Super Kakaw!
ja tez mam baardzo blisko teraz- bo moze 10-20 m:-)wczesniej do zlobka / szkoly dralowalam 1,3 km :confused2:

Fredka- trzymam kciuki by miejsce sie zwolnilo!:tak::tak::tak::tak:
 
A ja już mam to za sobą ...Pani wzieła zaskoczoną Sandre i ... poszły.... tylko mi dała buziaka i pomachała:-D:-D:-D oj co to będzie :-D:-D:-D
 
No czekam na relacje juz po..... :-)

U nas kicha jakas totalna z rana...placz i lamenty po przekroczeniu progu przedszkola....potem juz gites jak sie rozkreci.....
 
a ja tez siedze i sie stresuje...bez płaczu sie nie obyło jak tata zostawiał, ciekawe co było dalej...ale seroi-stresa mam wiekszego niz przed porodem :(
 
reklama
Do góry