reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Zdrówka dla Jenni:tak:Kurcze ja chyba też będę musiała z małą pójsć do lekarza, wczoraj wieczorem zauważyłam na stopach kilka dość dużych bąbelków. Są lekko czerwone i jakby podeszły wodą, co to za cholera:baffled:
 
ojej ale musi ie JENNI nacierpiec!!! a te trojki to u nas tez od miesiecy wychodza:-(

AGUSIA zdrowka dla KONDZIA

NO I DLA WSZYSTKICH CHOROWITKOW
Lisia tez przeziebiona, ale mam wrazenie ze ma´lo kto przeziebiony nie jest...
 
Oj te choróbska rzeczywiście w tym roku jakieś wredne. Maja wczoraj wieczorem wzięła ostatni antybiotyk. W piątek byłam na kontroli i niby ok. A kaszle ciągle. A teraz zakasłała przez seni słyszę, ze nosek znowu niedrożny. Już nie wiem co mam z tym robic. Nawet mleko odstawiłąm, bo się boję, ze to może przez białko. Dzisiaj jej zrobiłąm sojowe jak zawołała i widziałam ten smutek w oczkach, że to inny smak. I oczywiscie go nie wypiła.
 
ewamat po infekcji górnych dróg oddechowych kaszel może utrzymywac sie nawet 2 tygodnie,tak mi lekaka mówiła i sama tez czytałam w jakiejś gazecie dzieciowej.
 
Zdrówka dla Jenni,Konradka,Majeczki i Lisi:tak:.
I niech ząbki lekko wychodzą:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewamat po infekcji górnych dróg oddechowych kaszel może utrzymywac sie nawet 2 tygodnie,tak mi lekaka mówiła i sama tez czytałam w jakiejś gazecie dzieciowej.
Wiem, ale martwi mnie, ze ma znowu nosek zatkany. A katar jest w tym wypadku głównym powodem tego kaszlu. Po to wzięła antybiotyk, żeby skończyć ten stan , który trwa prawie 2 miesiące.
 
Do góry