reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

wiem ze po szczepieniu moze temperatura utrzymywac sie do 3 dni:blink:
ja bym zbijała powyzej 38 C
a w pupie musisz odjac 0,5 C
wiec ona ma tylko 37 C:tak:
 
reklama
a mój malec znów ma problem z kupcią dałam mu czopek i po 1/3 czopka glicerynowego załatwił się dopiero na drugi dzień wieczorem :szok:a nie robił nic przez 6 dni. jakoś nie jęczał przez ten cały co ale sam fakt. taka przerwa chyba jem beznadziejnie bo on jest ten cycusiowy.

juz pije i tak codziennie herbate na trawienie dla dzieci na uspokojenie a on i tak ma problem.:no::no::no:
 
najgorsze bo jem i śliwki piłam sok z jabłek i nic chyba bedziemy mieli juz taki problem a dzis dałam mu 2 łżeczki marchewki jako nowość i chyba źle zrobiłam bo teraz przeczytałam że zagęszcza kupki i mozę jeszcze mu tylko krzywdę zrobię. a on tak fajowo to jadł.
 
U mnie tez konradek nie robi dlugo kupy.Nieraz zdarza sie i 6 dni wlasnie:szok:.Boje sie,ze tak dlugo nie robi i tez wsadzam mu kawaleczek czopka i kupa leci prawie zaraz.Kiedys robil kilka razy na dzien,a nagle mu sie przestawailo.Musze sprobowac jesc sliwki...:dry:
 
a mój malec znów ma problem z kupcią dałam mu czopek i po 1/3 czopka glicerynowego załatwił się dopiero na drugi dzień wieczorem :szok:a nie robił nic przez 6 dni. jakoś nie jęczał przez ten cały co ale sam fakt. taka przerwa chyba jem beznadziejnie bo on jest ten cycusiowy.

juz pije i tak codziennie herbate na trawienie dla dzieci na uspokojenie a on i tak ma problem.:no::no::no:

Karola, po pierwsze niektóre dzieci cycusiowe trawią mleko mamy prawie w 100% i wtedy robią bardzo rzadko kupkę, więc to nie to,ze ty jesz beznadziejnie, tylko on po prostu trawi tak elegancko Twoje mleczko.
Po drugie to nie po czopku ta kupka na drugi dzień, jeśli byłby zalegania, to kupa poszłaby odrazu. A jak zrobił na drugi dzień, tzn że i tak by tak zrobił z czopkiem czy bez. Zresztą sama piszesz, że nie jęczał na brzuszek, więc naprawdę nie powinnas się martwić.
 
U nas niestety jeszcze rehabilitacja niewdzieczna metodą wg Vojty:sick:kurcze kiedy wkońcu wszystko sie unormuje???A z tymi kupkami to tez nie fajnie jedne dzieciaczki nie robia, a znowu mój synus ma czesto i przypominają rozwolnienie podaje mu lakcid, a i do tego jeszcze ulewa zsiadlym mlekiem-ale ma humor i zachowuje sie normalnie.Lekarka mowila że zapewne to cos w moim pokarmie-oby miała racje.
 
reklama
stanki, moja koza tez caly czas ulewa ....kupki robi rzadkie i dosc czesto......ale sie tym nie przejmuje <juz teraz:happy2:> bo ladnie rosnie i przybiera na wadze:tak::-)
 
Do góry