reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

Osinko- Biedna Agatka umeczy sie strasznie:-:)szok: ...a Ty kochana trzymaj sie dzielnie wiem że to trudno tak ale trzeba :tak:

Ściskamy Agatkie wirtualnie i zyczymy duzo zdrówka
 
reklama
trzymam się trzymam
wczoraj do 23 Agatka miała biegunkę, dostała wczoraj 2 nifuroksazyd, rano po 5 wymiotowała 3x, dzwoniłam do lekarki - powiedziała, że lek uspokoił biegunkę, a podrażnił żołądeczek

na razie odpukać jest dobrze, zjadła 2x mini porcje kleiku ryżowego + pije co 5 minut po 2,5 ml - wszystko zostaje w żołądeczku

czekam na lekarza, niech przyjedzie i sprawdzi czy wszystko ok, czy się nie odwodniła, wezmę L-4, muszę ją sama dopilnować i być przy niej

teraz śpi bidulka
 
trzymam się trzymam
wczoraj do 23 Agatka miała biegunkę, dostała wczoraj 2 nifuroksazyd, rano po 5 wymiotowała 3x, dzwoniłam do lekarki - powiedziała, że lek uspokoił biegunkę, a podrażnił żołądeczek

na razie odpukać jest dobrze, zjadła 2x mini porcje kleiku ryżowego + pije co 5 minut po 2,5 ml - wszystko zostaje w żołądeczku

czekam na lekarza, niech przyjedzie i sprawdzi czy wszystko ok, czy się nie odwodniła, wezmę L-4, muszę ją sama dopilnować i być przy niej

teraz śpi bidulka

Ojej ale biedne Dziecko ....współczuje Ci bardzo
 
Osinko- może to jednak jest ta grypa jelitowa? :-(
Jak już coś w brzuszku zostaje, to pewnie teraz będzie dobrze...
Buziaczki dla Agatki:happy:
 
osinko: wspolczuje ci bardzo, nie ma nic gorszego jak chore dziecko :-( mam nadzieje ze choroba szybko odpusci :tak: buzialek od nas dla agtki przeogromny bo dzielna z niej dziewczynka!!

kasianka: tzrydniowke przechodzi sie ponoc tylko raz. wiec skoro nei bylo po niej wysypki to pewnie wtedy bylo cos innego
 
aa magdalena to nie wiedziałam że raz:zawstydzona/y::zawstydzona/y: teraz kojarzę czemu po rzekomej "drugiej" trzydniówce lekarka dała mi skierowanie na badanie moczu...a nie mi nie wspomniała, bo wiedziała że panikara jestem...

czy Wasze dzieci mają zwykle temp 36.6?? Ja mierzę Idze od kilku dni i ma 37...kiedyś jej mierzyłam przez tydzień i też miała ok 37.nie wiem czy to noramalne...
 
kasianka pls nie podnoś tak wysoko poprzeczki z tym mierzeniem;-):-D:-p
ja jeszcze NIGDY nie zmierzyłam Maksowi temperatury:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

nie mam też stosowneago ku temu termometru :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dzieci dużo się ruszają, mają szybszą przemianę materii to i temperaturę mogą mieć nieco wyższą.Dopiero gdzieś 37,5 może być niepokojące.
 
racja, dzieci maja nieco wyzsza temp. niz dorosli :tak:
wiec sie kasianka nei zamartwiaj :-)

moze juz to wiedzialyscie ale ja zostalam wczoraj uswiadomiona:
bylam z bartkiem na szczepieniu. i dowiedzialam sie ze w dniu szczep. nie wolno dawac dziecku surowych warzyw, owocow i sokow, bo moze to spotegowac wzrost temp. "poszczepiennej". trezba zrobic taka mala "dietke"
 
reklama
moze juz to wiedzialyscie ale ja zostalam wczoraj uswiadomiona:
bylam z bartkiem na szczepieniu. i dowiedzialam sie ze w dniu szczep. nie wolno dawac dziecku surowych warzyw, owocow i sokow, bo moze to spotegowac wzrost temp. "poszczepiennej". trezba zrobic taka mala "dietke"

Hmmmmm....:confused2:
Jak ja pytałam (bo kiedyś tak było jak polio była doustnie), to usłyszałam, że można dawać wszystko....:confused2::confused2:
 
Do góry