reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

reklama
dzisiaj ciąg dalszy rozrywek :-(

poszłam zanieść do szpitala mocz Agatki na badanie, czekałam na wynik, bo babeczki robiły mi od ręki analizę, wracam po ok, 1,5 godz a Agatka cała obsypana w krostach...

zadzwoniłam do pediatry, przyjechała w ciągu 30 minut, kazała odstawić wszystkie, zapisała nowe na biegunkę + przeciwalergiczne


coś mi się wydaje, że to nie było uczulenie na nifuroksazyd, a na proszek, w którym prała ciuchy niania - po jej wyjściu wystarczyło 30 minut, by wszystkie krosty (a były tylko na odkrytych częściach ciała - zaczęły blednąć) - podałam jej jednak zyrtec w kroplach + wapno, zobaczymy jutro...

z biegunek miałyśmy 2 luuuuuuźne kupki, bardzo nieładne, ale jest ich coraz mniej... dziś Agatkę rano bardzo bolał brzuszek, płakała, pokazywała na brzuszek, bardzo się biedna męczyła
 
Dużo zdrówka dla Agaci !

Dziewczyny, mam pytanie: jak sypiają Wasze dzieci? budzą się jeszcze w nocy czy też przesypiają spokojnie do rana?

Pytam, bo u nas nadal pobudki zazwyczaj 2-3 - daję wtedy wodę do picia; wypija całą butlę i śpi dalej. Ok.3-4 nad ranem zabieram go do siebie (musiałam wrócić do nocnego przewijania, bo się przesikiwał od tego picia), daję butlę mleka i śpi ze mną do ok.7-8 rano.
Zasypia bez problemu sam od kiedy skończył 5m-cy, ale do tej pory zdarzyło mu się przespać całą noc zaledwie 3 razy.

Napiszcie jak jest u Was...
 
od połowy stycznia (trudno zapomnieć ten moment;-)) przesypia całe noce średnio od 8:30 do 7:30

może ze 3 razy zdarzyło mu się wypić wodę - rzeczywiście chciało mu się pić, w okresie grzania kaloryferami

dość często budzi się ok 6 rano i siada i nie wie co ze sobą dalej zrobić - choć nie wiem czy rzeczywiście budzi się bo oczy zazwyczaj ma zamknięte - zdaje się, że siedzi aż ścierpnie (bo czasem jest zimny jak sopel lodu) - wtedy zaczyna stękać - ja się budzę, kładę go i śpi dalej
 
bardzo Wam dziękuję dziewczyny za życzenia! oby ta moja bidulka już wyzdrowiała! jest biedna, ale naprawdę jest dzielna
dzisiaj po południu lepiej się trochę poczuła - wymazała sudocremem meble, trochę biegała po mieszkaniu ciągając za sobą słonika na kółkach - przed południem były tylko ręce, tulenie albo spanie
 
ivka ...moj Patryk tez przesypia calutka noc .....czasami tylko popije troszeczke wody ale to sporadycznie i na śpiąco .......przedtem też przesypiał całą nockę tylko cycał na śpiocha :):)
 
reklama
bartek tez przesypia cale naoce, chociaz zdarzaja sie czasami pobudki ok 2-3 ale wtedy idzie w ruch woda. mleko staram sie dawac juz blizej poranka, zeby zaraz po obudzeniu nie leciec do kuchni robic II-go sniadania ;-)
ale jak wychodzily nam czworki to przez 3 tygodnie pobudki byly kazdej nocy.

teraz jak jest goraco w nocy to maluchowi chce sie pic, byc moze dlatego sie przebudza :confused:
 
Do góry