reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

Kuba też jest nerwusem i ma charakterek jak się uprze to ciężki orzech do zgryzienia - ale histerie u nas juz rzadko - i przekupywania nie ma w sumie nawet na to nie wpadłam bo u nas w domu nigdy tak nie było -jak jest dobrze, coś się udało, jest grzeczny to brawo, pochwała, buziaczek - jest niegrzeczny to stanowczy ton, nie i konsekwencja - tak staram się robic - nieraz Jacek mówi mi, że jestem za ostra dla Kubasa ale inaczej on wszedłby nam na głowe był taki moment, że nic nie mogłam zrobić, on wszystko rozwalał, krzyczał testował nas a o zakupach sama mogłam tylko pomarzyć - ale odpókać narazie przeszło.
 
reklama
pamiętając mojego Piotrka to wiem że ten okres przechodzi - tak na pocieszenie,
mój miał słaby bunt 2 latka, więc teraz Piotruś to kochane dziecko, Bartek ma to przed sobą :(
 
dziewczyny, jestem w kropce - Agatka od soboty do piątku brała antybiotyk, nie gorączkowała 3 dni, więc pediatra w pt kazała odstawić leki, było ok

a wczoraj wieczorem znowu 38,5!!! lekarka olała powiększone węzły chłonne, podwyższone OB i limfocyty:wściekła/y:

jadę dziś z Agatką prywatnie do lekarza, bo mnie szlag trafi:no:
 
HELP
Jak ma być wysypka po trzydniówce:confused::confused::confused:

Patrycja ma takie czerwone plamki na brzuszku, czy to może być to:confused::confused::confused:
 
anian: najczesciej jest tak: najpierw na brzuszku i ewentualnie na udach, potem (nastepnego dnia) nozki, raczki, plecki ( :confused: ). albo brzuszke i plecki, albo np. brzuszek i szyjka...
po dwoch trzech dniach powinna ona zniknac
 
a czy ta wysypka to krostki czy plamki :confused::confused::confused:
bo myślę, że Młoda miała trzydniówkę, ale czy aby na pewno:confused:
 
Iga miała drobne plamki, i to tylko na brzuszku. a za pierwszym razem przy trzydniówce(chyba że to było coś innego) wysypki się nie doczekałam...
 
reklama
moja Agatka od wczoraj ma biegunkę! ja chyba jakiegoś załamania nerwowego dostanę, już trzeci tydzień moja agacinka jest męczona przez choróbska!

daję bidulce nifuroksazyd, kupiłam dodatkowo soki hippa ORSO 200 i modlę się, by ten koszmar w końcu się skończył:happy2:
 
Do góry