reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszkami

buuuu! a ja kupilam wielką pakę pampersów 2 - a jak sie będą rozmazywały to ... :mad:

a tak z innej beczki - nie pamietam w którym wątku ale ktos pisal ze kupił nosidełko - jakiej firmy i jakie???
iwosz -p czy to ty je kupowalaś???
 
reklama
Koga - mamy nosidełko Baby Bjorn - kupiliśmy używane na Allegro, bo w sklepie kosztuje w okolicach 300 zl - jesteśmy zadowoleni - fajnie podtrzymuje główkę Krzymka (wczoraj sobie w nim spał), jest wygodne.
Mamy wersję XL (z dłuższymi szelkami).Warte swojej ceny....(zapłaciliśmy 189zl przez "Kup teraz" bo nam zależało, ale można też taniej)
 
co do pampersow: 2 to u nas porazka. kupka zostaje na dupci przez co mamy mega odparzenia
:(

co do spania: w nocy super ale dni to juz katastrofa. maly nie chce zasypiac nawet po mega jedzeniu, kilka drzemek 15-30 minutowych i czesto placze. ja nie mam czasu na nic nawet siusiu :(
jak wy sobie z tym radzicie bo ja juz nie wyrabiam
 
Magdalena, no niestety czasem nie da się nic zrobić... Ja, jak już nie mam pomysłu, jak uśpić małego lub jeśli płacze i nie mogę go długo uspokoić, a chcę mieć chwilę spokoju - szybko do wózka i na spacer ;D Może nie zawsze śpi, ale trzęsie nim i jest zadowoloony ;D
 
no wlasnie ja tez go pakuje do wozeczka czesto :) ale dzis taka pogoda ze nie da rady :(
a do tego musze pisac prace licenc. i jakos bartus mi w tym nie pomaga ;)

a co do pieluszek to dodam ze w pampersach 2 czesto mielismy kupke na pleckach, teraz mamy huggies i jestesmy zadowoleni :)
 
co do pampersow 2 to moje maja dziurki i jestem z nich zadowolona. malo tego: dostalam takze od zanjomych rozmiar 3 takze new borny :). ale tych jeszcze nie sprawdzalam czy maja dziurki na kupke czy nie.ale sa one takiego samego rodzaju jak 1 czy 2 wiec mysle ze powinny.
 
ile kosztuja te szczepionki skojarzone? jak sie je zamawia? przez lekarza? czy samemu?

mojemu malemu luszczy sie skora na glowie co to moze byc ???
 
Magdalena, najprawdopodobniej cieminiucha, smaruj glówke oliwka lub parafina i czesz szczoteczka... powinno zadziałac, jak nie to Anik polecała masc z serii skarb matki...
 
reklama
Zuzia24 pisze:
co do pampersow 2 to moje maja dziurki i jestem z nich zadowolona. malo tego: dostalam takze od zanjomych rozmiar 3 takze new borny :). ale tych jeszcze nie sprawdzalam czy maja dziurki na kupke czy nie.ale sa one takiego samego rodzaju jak 1 czy 2 wiec mysle ze powinny.

Zuzia czemu Twoje mają, a nasze nie mają dziurek? ::) :D :D :D


magdalenaB pisze:
ile kosztuja te szczepionki skojarzone? jak sie je zamawia? przez lekarza? czy samemu?

U nas kosztuje 105 zł i akurat je w przychodni mają, więc nie trzeba kupować samemu.
 
Do góry