reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad maluszkami

hm...- my mamy Pampers Newborn nr 2 - dziurek brak...
Pojadę do Tesco i może kupię na próbę te ich fioletowe; wypróbowaliśmy też Rossmana - całkiem zacne choć chyba były ciut przymałe (mieliśmy nr 2)
 
reklama
ja mam pampersy nr 2 te zolte tez newborn i dziurek brak

pampersy od 3-6kg dobre za to ten sam rozmiar huggiesow juz przymale-ogolnie nie jestem z tych ostatnich zbyt zadowolona
maga nie widzialam tej wersji z puchatkiem musze sie rozejrzec

a co do pieluch z tessco wlasnie tych fioletowych to czytalam na roznych forach bardzo dobre opinie
 
ja postanowiłam, że te, które teraz używamy są ostatnimi z 1. Dupcia Karoli urosła, potrzeba większych pieluch :)

ostatnio porównywaliśmy z Rafałem ceny pieluch prawie wszystkie sa jednakowe (patrzyliśmy za cenę 1 sztuki), jestem zdziwiona.

Byłam w Rossmanie i lidlu w poszukiwaniu proszku Dzidziuś i nie ma go. Ja chyba na jakimś zadupiu mieszkam :(
 
my w tej chwili mamy dada z biedronki rozmiar 4-9kilo sa ok
ale nie polecam husteczek nawilzanych z biedronki sa jakies dziwne jakby sztywne nie wiem jak to nawet nazwać
 
Mam juz Pampers 2 ale musialam wrocic do 1 bo jeszcze za duze. Pampers 2 Baby Dry (zielone) nie maja dziurek i sa bardziej na noc bo maja lepiej wchlaniac mocz-jak na razie nie sprawdzily sie bo sa za duze i wszystko poszlo bokiem ;) Pampers Swaldders (zolte) newborny mialy dziurki, 1 nie mialy, 2 znow maja dziurki ::) Nie wiem co jest grane z tymi dziurkami, raz sa raz nie ::)

My uzywamy glownie pampersa. Z Huggisow uzywalismy Newborn i byly dobre ale bardzej szytwne niz pampers, pampers tez ladnie pachnie. Na Huggisy dostaje kupony rabatowe wiec czasem je kupuje.
 
My tez mamy pampersy 2 i tez bez dziurek, na poczatku myslalam ze bedzie problem z odparzaniem, ale na szczescie nic takiego sie nie pojawilo. Tez slyszalam ze Tesco fioletowe sa godne polecenia, musimu sprobowac, ale poki co kupilam wlasnie jumbo pack Pampersow wiec nastepnym razem :)

A moj maluszek nadal ma kolki, biedaczek meczy sie o 18tej i o 5tej na szczescie wystarczy go ponosic pol godzinki i zasypia ale jest to meczace dla niego jak i dla mnie, szczegolnie w te tygodjie gdzie tatko w pracy w Warszawce i jestesmy sami :( Podaje my kropelki Sab Simplex i juz sama nie wiem, chyba lepiej ale nie jest niestety idealnie, choc jak zaczelam podawac mu te krople to bardziej spokojny i o wiele wiecej sie usmiecha!
 
reklama
a powiedzcie mi, bo niepokoję się. Moja Karola nadal ma takie nieskoordynowane ruchy. Nieraz jak ktoś wyda dziwny dzwięk aż podskakuje, jakby się wystraszyła. Czy Wasze dzieciaczki mają podobnie? Mam nadzieje, że to nie jest nadpobudliwość...
 
Do góry