reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Ja mam kupione dwa i nie zawacham się ich użyć jeśli będzie taka potrzeba :-D
Haha :) ja też mam, ale wyczytalam że jak się karmi piersią to przez ok 5-6 tyg nie należy dawać by nie zburzyć laktacji ... Tylko przestawiać na żądanie. Z tymze to żądanie to mi zaraz bokiem wyjdzie. Mam nic innego jak żądanie nonstop :/
 
ja smoka próbowałam, że za długi jest.. a krótszego nie ma:((

co do kikuta to mi podkrawawia się, ale połozna powiedziała, zeby nie panikowac, bo to oznaka odklejania:)
 
Haha :) ja też mam, ale wyczytalam że jak się karmi piersią to przez ok 5-6 tyg nie należy dawać by nie zburzyć laktacji ... Tylko przestawiać na żądanie. Z tymze to żądanie to mi zaraz bokiem wyjdzie. Mam nic innego jak żądanie nonstop :/
Franek od początku był na smoczku bo musiał na solarium leżeć a laktacja działała super :-)
 
Pępek odpadł po prawie 2 tyg ale psikamy,tylko octeniseptem. Dalej psikam mimo że już ładnie wygląda.
Smoczka daje bo małe dzieci mają nawyk i potrzebe ssania i wtedy smoczus się sprawdza :) Nie chciałam uczyć do smoka ale położna mówiła ze smoczek to nic złego
 
reklama
Szkrabek jak masz rochulana laktacje to smok nie jeste niczym zlym :blink: Ja dalam w drudiej dobie bo juz mialam tak zmasakrowane sutki ze daj spokoj tez mi wiecznie tylko na cycku wisiala a nie chce mi sie wierzyc zeby taki maluch byl 24h na dobe glodny :confused:. Teraz jak zje i jeszcze marudzi to dostaje smoka .Przed chwila tez juz byl alarm ale jadla godzine temu wiec smok poszedl w ruch ;-) ;)
 
Do góry