reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
Moja też zobiła zieloną, ale stwierdziłam, ze to pewnie od szpinaku :-) mojego ofkoz :-) Kolejna była żółta jak jajecznica :-)

Jedonoczesne wyrzucanie rączek i nóżek to tzw. odruch Moro, ktory zanika w którymś tam tygodniu.
 
Catedra mało że zielona to jeszcze pienista:eek:
z witamin biorę feminatal n a z dieta raczej rygorystyczna

Roksi więcej nie pomogę bo się nie znam:sorry: wiem tylko tyle co czytałam kiedyś o tych kupkach:tak: myslę, że możesz się z tym do lekarza przejść:tak: zobacz jak będzie wyglądac następna.... może to tymczasowa anomalia

mamy tak wogóle nowe mleko.... próbujemy bebilonu bo szukamy przyczyny braku wypróżnień i trudności przy tej czynności... jak nie pomoże zmiana mleka to wrócimy pewnie do enfamilu bo wg pediatry jest lepszy...

a ja tymczasem faszeruję się xenną błonnik... u młodej kupek brak za to ja latam do kibelka jak durna:confused2:
 
Catedra mało że zielona to jeszcze pienista:eek:
z witamin biorę feminatal n a z dieta raczej rygorystyczna

Roksi mamy to samo , moja już 2 razy zrobiła taką zieloną pienistą , szczerze nie wiedziałam że to źle, staram się uważać na to co jem , mam nadzieje że wróci do normalnych wypróżnień . ps ta jej kupka przypomniała mi shreka:eek::eek::eek: Ja biore witaminy Prenatal dla kobiet karmiących i żelazo.

Roksi więcej nie pomogę bo się nie znam:sorry: wiem tylko tyle co czytałam kiedyś o tych kupkach:tak: myslę, że możesz się z tym do lekarza przejść:tak: zobacz jak będzie wyglądac następna.... może to tymczasowa anomalia

mamy tak wogóle nowe mleko.... próbujemy bebilonu bo szukamy przyczyny braku wypróżnień i trudności przy tej czynności... jak nie pomoże zmiana mleka to wrócimy pewnie do enfamilu bo wg pediatry jest lepszy...

a ja tymczasem faszeruję się xenną błonnik... u młodej kupek brak za to ja latam do kibelka jak durna:confused2:

My też odstawiliśmy enfamil i próbujemy bebilonu comfort dla dzieci z trudnością do wypróżnień bo mała albo nie robi wcale albo robi te zielone raz na 2-3 dni. Myślałam że to od mleka ale już pewności nie mam. Jak próbowałam enfamil to jest smaczny a bebilon jak dla mnie niedobry, mała też go dużo mniej chętnie je. Czasem podaje samą wode ale i tak nie robi kupek. Dziwne bo od początku ciąży jem ciągle to samo i wcześniej tak nie było .Zobaczymy, wolałabym aby ten enfamil jadła ale zobaczymy.
 
reklama
to samo chciałam o bebilonie napisać, że jest dużo mniej smaczny niż enfamil. Ale podejście z małą dopiero w przyszłym tygodniu:tak: zobaczymy jak go będzie jeść:happy:
 
Do góry