reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Z czapeczką zimową się rozstałyśmy na rzecz wiosennej :tak:
Moja mala dalej jezdzi w gondoli i spi slodko, ciii obym nie zapeszyla, dlatego ja ubieram ja cieniej. Body + sweterek podszyty polarkiem + rajstopki + czapeczka + rekawiczki i jest w spiworku.
 
reklama
ja w zależnosci od pogody 1 lub 2 pary rajstop, spodnie, body z krótkim lub długim, gruby swetr i jeansowa ocieplana kurteczka:tak: no i kocyk, ale oststanie 2 dni bez kocyka chodziliśmy:tak:

ps. no i oczywiscie czapka i buty:rofl2::rofl2:
 
Mamusie mam do Was prosbe. moze ma ktoras z Was instrukcje w jezyku polskim z laktatora avent isis?prosze by ktos mi zeskanowal i przeslal na maila. z gory wielkie dzieki.

a ktoras z Was odciagala przy pomocy tego laktatora?niewiem czy cos zle robie czy to na mnie nie dziala.ale ja nie potrafie nic odciagnac tym laktatorem.
z gory wielkie dzieki
 
my chodzimy bez kocyka. Rajstopki, spodenki, buciki, dwie pary długiego rękawka i cienka kurteczka lub ocieplana bluza... jak ubiorę grubiej dziecko mam całe zgrzane...

dziewczyny help...

mam ruchliwe dziecko... wszyscy lekarze podczas badanie kończyli je zdaniem "hmmm... ma Pani niezwykle ruchliwe dziecko" albo coś w tym klimacie...

mam problem z łóżeczkiem... mimo ochraniacza ona tak w nim szaleje, że na sekundę jej nie mogę zostawić... albo wsadza nóżkę między szczebelki i zaczyna szaleć czym sobie ją wykręca, albo główką uderza w te szczebelki...

co ja mam zrobić? ps. jesteśmy na najniższym poziomie bo boję się, że lada dzień mi wstanie
 
Catedra dokładnie albo łóżeczko turystyczne albo kojec, my inwestując przyszłościowo zakupiliśmy kojec , jego ścianki są z siateczki , mała się nie uderzy a na górze ma trzymadełka jak sie wstawać będzie uczyła, można wystawiać go np do ogródka,polecam:tak:

Ja mam dokładnie ten , jest solidnie wykonany
Kojec Square, kwadratowy - Fragolone | Pokoik dziecięcy | Kojce | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niemowląt
 
My też już dawno bez kombinezonu, bo za mały i szkoda mi kupować. Mamy jedną ciepłą kurtkę i jak jest zimno to jej zakładam.
Ostatnio Ania ma rajstopki, bodziaka z długim rękawem, sweterek, welurkowe ogrodniczki i bluzę polarkową z podszewką. Czapka wiosenna, frottowe skarpetki albo buciki. Kocyk cienki, dzisiaj nawet bez kocyka, bo było jej gorąco.

Anowi, co do laktatora - ja używam właśnie takiego i idzie całkiem nieźle. Wielkiej filozofii nie ma, ale jak go montujesz to ważne żeby ten mały biały koreczek pod pompką był gwiazdką do góry (musi być włożony od dołu) może w tym problem? Raz założyłam odwrotnie i laktator nie ciągnął.

catedra albo krzesełkowe poddupniki z jyska/ikei poprzywiązuj dookoła do szczebelków :D :D
 
Catedra, zdecydowanie kojec. Nie kupuj łóżeczka turystycznego, bo i tak dla ruchliwego dziecka będzie Ci kojec potrzebny.

Kupiłam dzisiaj fotelik samochodowy berber
Hektor 0-18kg

Na stronie mają jeszcze wersję 2009, ver. 2010 różni się wkładką dla malucha. Jest na całej długości i bardzo miękka.

Wybrałam kolor czarno-szary. Inne były jakieś dziwne :-p no, ale to kwestia gustu. Tylko jest taki duuuuży, co jest na plus.

Wygląda fajnie, przymiarki nie było, bo Amelka zasnęła w nosidełku, a jak się obudziła to się darła.
 
Niestety (może i stety, bo chociaż wiem czym były spowodowane) okazało się, że wymioty Amelki były spowodowane spożywaniem przeze mnie produktów mlecznych :-( Ja jestem strasznie "mleczna" baba. Wypijam z litr mleka dziennie, żywię się serkami różnego rodzaju - ale mi się marzy taki biały z rzodkiewką :-p
Dosłownie wszędzie widzę MLEKO, a to dopiero trzy tygodnie ... straszna męczarnia. Otwieram lodówkę (niby jest coś więcej niż światło :-D), a ja nie mam co jeść.
MLEKA CHCĘ!!! Idę spać, przyśni mi się krówka :-D:-D:-D
 
reklama
Catedra, a może by uniknąć zmiany łóżeczka- czyli kolejnego wydatku to wkładaj małą w śpiworek? nogi będzie miała w środku razem więc ich nie rozłączy i nie wciśnie między szczebelki co i mojej się ostatnio zaczeło zdarzać;-)
 
Do góry