reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

zośka ma 7800 :) także ostatnio zaczęła troszkę stopować z wagą :/ nosi ubranka nawet na 9/12 miesiecy :/

ma 75 cm długości :D
 
reklama
heheh Catedra czytasz w moich myślach..właśnie chciałam zapytać, czy Wam tez dzieci mniej przytyły ostatnio?, bo Kajtek w miesiąc przytył zaledwie 500g..waży 7700..
co do rozmiarów ciuszków..ta numeracja jest tak przekłamana, ze ja juz sie tym nie sugeruję..mam w szafie kurteczke na 74cm, która wisi na Kajtku i może w przyszłym roku bedzie dobra..mam też piżamkę na 12m - lezy jak ulał..taa rozmiarówka rulezz..

kupki po marchewce?..no cóż dzis Kajtkowi podalam..nie był zachwycony..więc marchewki wciskac mu nie bede..a kupa jak zawsze żółto-zielona..tylko twardsza i mniej jej było..także nie pomoge..bo u nas taka marchewkowa nie wystapila..
 
Ostatnia edycja:
Petinka łącze sie w bólu ja nawet już małego na rękach nie usypiam tylko w wózku bo nie mam siły nawet jak go na dłużej wezmę na ręce po mieszkaniu noszę czy jak do sklepu ide przy bloku to jak wracam to ledwo go niosę....a waży pewnie gdzies z 7700 ale niewiem dokładnie idziemy teraz po świętach do lekarza więc bedziemy wiedziec dokładniej i kurcze u mnie też nie mierza go i wkurza mnie to bo nawet nie wiem ile mały mierzy:/
 
oj tak.. mam nadzieję, że już troszkę teraz przystopujemy ze wzrostem.. Znaczy - już rośnie wolniej, ale nie wiem, czy chcę go ważyć.. myślę, że ok 8kg.. a ciuszki 74-80 ..
 
Moja w zeszlym tygodniu wazyla 5960g :-p mysle, ze poszla juz troche w gore ale szpak to taki maly z niej jest bo w spiochy na 0-3 jeszcze wchodzi, aczkolwiek ciut na dugosc juz sa na styk wiec czasem zakladam jej na 3-6 i sa za luzne :-) a jaj mam problem z moja od poniedzialku :-( W nocy spi juz ok, budzi sie na swoje karmienia a jak sie nie budzi to daje jej na spiku bo ona tez malo je, tak z 100-120ml na raz, czasem nawet mniej zalezy od dnia :tak: ale spala mi norlmalnie w ciagu dnia tez a od poniedzialku to jakas masakra :no: w pon spala caly dzien tylko 1h wiec przed kapaniem to byla nie do zycia :no: wczoraj wyszlam z domu bo w koncu nie padalo i spala na spacerze wiec byl git, ale problem w tym, ze moja nie zasnie bez smoczka i pieluszku (bo z jakiegos powodu nie potrafi zatrzymac smoczka w buzi nawet jak siedzi bo od razu jej wypada) wiec od malego przy buzi obwijamy ja pieluszka ktora ten smok przytrzymuje, i zawsze bylo tak ze dostawala smoka, pieluche i przytulala sie i zasypiala a od poniedzialku wyrywa i smoka i pielucha, jest spiaca itd ale walczy z tym niemilosiernie :-( juz nawet z desperacji dalam jej moje palce do trzymania i tak ja przytrzymalam az zasnela bo ciagle plakala ale uwazam to za kategorycznie nieludzkie postepowanie i nie wiem co robic zeby usypiala bez pomocy, bo u nas lulanie lub noszenie odpada bo ona sie nosi tylko w pionie :-( tak samo zostawianie jej i wracanie po chwili nic nie da bo jak wypadnie jej smoczek i odrzuci pieluche to nie ma szans zeby zasnela :no: juz nie mam pomyslow :-( teraz wiem co czuja dziewczyny, ktore godzinami usypiaja dzieciaczki, mnie juz wczoraj nerwy zaczely puszczac :-(
 
jejka wasze maluszki też już takie duże. moja waży 7400 i myślałam że tylko ona taka duża bo jak patrze na te szkraby w przychodni w tym samym wieku to one takie malutkie
 
reklama
Do góry