reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Izaa a jak długo tej kupy nie ma?

U nas dzisiaj było kilka bąbelków, ale piany to raczej nie przypomina... takie maleńkie :baffled::sorry2:
Dryndne jutro do pediatry...

Amelkowa my mieliśmy pieniste kupy prawie non stop - pewnie to ta alergia. Zaczęliśmy podawać kropelki Bio gaia ( zalecenie pediatry) i zniknęły.
 
reklama
Bylasiu czyli prebiotyki? A jak się taka kupa pieni? Można to do czegoś porównać? Nie potrafię sobie tego wyobrazić :sorry2: i nie wiem czy te kilka bąbelków (malutkich) się zalicza, czy dać sobie spokój ze schizowaniem się?
Bo my wprowadziliśmy gluten i zaczęłam bardziej obserwować te kupy...
 
Bylasiu czyli prebiotyki? A jak się taka kupa pieni? Można to do czegoś porównać? Nie potrafię sobie tego wyobrazić :sorry2: i nie wiem czy te kilka bąbelków (malutkich) się zalicza, czy dać sobie spokój ze schizowaniem się?
Bo my wprowadziliśmy gluten i zaczęłam bardziej obserwować te kupy...
Tak to probiotyk, ale naprawdę jest super. Adaś nie płacze już na brzuszek no i kupy są ok. Wiesz najlepiej to było widać jak zaraz zmieniałam pieluchę, kupcia była cała spieniona, jakby się gotowała. Raz mocniej to było,widać raz słabiej. Poobserwuj kupki, jak będzie to długo się utrzymywać, trzeba szukać przyczyny. Zreszta Amelka ja czytałam, ze jak się wprowadza nowości, kupy mogą się przejściowo pogorszyć. Jak wprowadziłam Sinlac kupy miały więcej śluzu. Teraz już jest ok. Może u Was też tak będzie.
 
Dziewczyny a u mnie od kilku dni kupa jest codziennie ale za to w formacji kulek:szok::baffled: potocznie mówiąc Zosia robi bąbelki twarde...
u mnie mały tak się załatwiał po zmianie mleka...:/ wróciliśmy z powrotem do Bebiko i kupki normalne wróciły poza tym takie kupki mogą być tez po marchewce bynajmniej u nas tak było ja małemu przed prawie każdym karmieniem daje napic się troche wody ...rzadka kupa gwarantowana!! ;)))
 
dzięki laski to teraz będę jej dawać tylko wodę przed słoiczkiem może to jakoś sprawę zmieni... od marchewki raczej nie ma bo już w 3 m jadła ją i kupki były lejące;P
 
reklama
Guziczku u nas kupki od kilku dni wyglądają tak samo. Poza tym mały nie chce jeść, co mnie bardzo martwi. Jak próbuje go nakarmić to wierci się i stęka. Zastanawiam się czy to przypadkiem nie po brokule...
 
Do góry