reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
Amelko, tylko, że ona 6 dziennie, wczoraj jedną, dzisiaj nic... dlatego o tym mówię.
Ziemniaczek wszystko zatkał :-p
 
Izaa,z tego co wiem,to marchewka działa "przytykająco",znaczy przy rozwolnieniach na przykład zalecają marchwiankę :tak::tak::tak:.
A może spróbuj Małej jabłuszko podawać,to działa rozluźniająco :tak::tak::tak:.
Nasza Mała, tak jak Amelki,w tej chwili raz na dwa dni kupkę robi :tak::tak::tak:
 
Izaa,z tego co wiem,to marchewka działa "przytykająco",znaczy przy rozwolnieniach na przykład zalecają marchwiankę :tak::tak::tak:.
A może spróbuj Małej jabłuszko podawać,to działa rozluźniająco :tak::tak::tak:.
Nasza Mała, tak jak Amelki,w tej chwili raz na dwa dni kupkę robi :tak::tak::tak:

Mówisz jabłuszko, zastanawiałam się, czy znowu nie wrócić tylko do cyca.
 
u nas tez jabłuszko pomaga na kupki choć u Dawida kupa występuję też co 2-3 a nawet 4 dni ale nie sprawia mu to bólu załatwia się normalnie więc myślę że wsio oki jest.


P.S którego razu mój M sobie czytał ten wątek i do mnie z textem " ale wy kobiety nie normalne...fascynują i cieszą się kupami" :D :D :D eh facet nigdy nic nie rozumie ;)
 

P.S którego razu mój M sobie czytał ten wątek i do mnie z textem " ale wy kobiety nie normalne...fascynują i cieszą się kupami" :D :D :D eh facet nigdy nic nie rozumie ;)

Dokładnie facet nie zrozumie. Jaką radość miałam jak rano pojawiła się kupka :-D

Także sprawa kupki załatwiona. Z butelką robimy małe kroczki :-) Amelka wciągnęła 30 ml w 15 sekund :-) Uczy się księżniczka :-) więc mama idzie troszkę ściągnąć na jutro.
 
u nas tez jabłuszko pomaga na kupki choć u Dawida kupa występuję też co 2-3 a nawet 4 dni ale nie sprawia mu to bólu załatwia się normalnie więc myślę że wsio oki jest.


P.S którego razu mój M sobie czytał ten wątek i do mnie z textem " ale wy kobiety nie normalne...fascynują i cieszą się kupami" :D :D :D eh facet nigdy nic nie rozumie ;)
Hehe, wczorajk byłam u sąsaidki "świeżo upieczonej mamusi". Maleńką troszkę brzuszek pobolewał i ona do mnie z tekstem: "Teraz już rozumiem, dlaczego wszystkie matki cieszą się z kupki i pierdziochów swojego dziecka":-D

Tak patrzyłam na tą małą kruszkę i sobie myślałam, że nie tak dawno przecież moja Martynka taka pyćka była...
 
a propos kupki - jak ma trochę bąbelków to zalicza się do pienistych?
W życiu nie widziałam pienistej kupki a dzisiaj u Ani zauważyłam właśnie takie małe i większe bąbelki powietrza :eek::eek:
Jak się pieni kupa?:sorry:
 
a propos kupki - jak ma trochę bąbelków to zalicza się do pienistych?
W życiu nie widziałam pienistej kupki a dzisiaj u Ani zauważyłam właśnie takie małe i większe bąbelki powietrza :eek::eek:
Jak się pieni kupa?:sorry:

Ło rany, nie mam pojęcia. Zwróć uwagę jaka będzie następna, jeżeli bez bąbelków, to po sprawie.
pieniąca kupa :-D

U nas brak kupy, znowu się martwię.
 
reklama
Izaa a jak długo tej kupy nie ma?

U nas dzisiaj było kilka bąbelków, ale piany to raczej nie przypomina... takie maleńkie :baffled::sorry2:
Dryndne jutro do pediatry...
 
Do góry