reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

u nas tylko tormetiol pomaga i też mam problemy z Zośkową pupa...

dzisiaj próbowałyśmy przyzwyczajać do butli i niekapka... kupiłam z lovi butlę z łyżeczką i niekapek aventu...
super sprawa ta butla z łyżeczką mała pożarła całego gerberka gruszkowego:-)

no a potem mleczko... niekapek tak samo niedobry jak każda inna butla więc wzięłam ją sposobem...

dossana do cycka miala koniuszek niekapka w buzi i zjadła razem z moim mleczkiem z niekapka jakieś 50ml:-):-):-)

może ją przywyczaję? kupiłam miękki niekapek aventu ten najmniejszy dla dzieci 6 msc... dobrze by było...
 
reklama
Elka niezła produkcja.:-p Ja wczoraj w nocy nie dałam małej piersi i na wieczór to też miałam taki jakiś zastój jak w szpitalu na początku,bolało troszeczke. Musiałam w kąpieli troche odciągnąć.:tak:

Lysa`d może spróbuj samą przegotowaną wodą myć lub dodawać szarego mydła w płynie ono jest właśnie dla osób z problemami skórnymi. Wiem że Emolium i Mustela mają bardzo dobre kremy na odparzenia i specjalne serie dla skóry z problemami:tak:. Ja też przy każdym przewijaniu sudokremu używam.

Catedra pomalutku i Zosia załapie o co z niekapkiem chodzi. Ja jeszcze nie kupowałam.
 
dzisiaj po całej nocy z jednej piersi odciągnełam 230ml:szok:
:szok::szok: wow ale produkcja :-D:-D:-D:-D też tak chcę!!!

Catedra widzisz a ja myślałam że taka butla z łyżeczką to taki wybryk natury do niczego niepotrzebny... :eek::eek:;-)

my do pupy stosujemy najczęściej linomag - pozostawia taki bardzo tłusty film na skórze i wszystko po niej spływa :tak::tak: sudocremu nie lubię bo się źle zmywa :confused2::confused2:
lysa jak jest duży problem to idź do lekarza - przypisze Ci maść robioną na receptę.
 

Lysa_d,co do problemów z z pupą,to u nas tylko raz Mała miała odparzoną,na szczęście,i też rewelacyjnie i szybko pomógł nam Tormentiol,a na codzień pielęgnujemy Bepanthenem :tak::tak::tak:.
Elka,niezła produkcja,no ale jak piszesz 3 litry wody wypijasz,to nic dziwnego :tak::tak::tak:.Ja tak jak Amelka tyle bym chyba nie dała rady chyba :tak::tak::tak:.
Chociaż wczoraj oglądałam "rozmowy w toku",był odcinek o kulturystkach i jedna kobieta mówiła,że przed zawodami na treningu wypija nawet ...uwaga...15 litrów wody :szok::szok::szok::szok::szok:,normalnie w szoku byłam,toż to można pęknąć :-D:-D:-D
 
Amelka jest uczulona na pampersy (te niebieskie). Strasznie odpażyła się po zmianie pieluszek z pampersów białych + gaga na pampersy niebieskie. Odpażył się cały rowek. Pomógł tormentil i miłość mamusi :-)
 
reklama
U mnie jak mała się odparzyła, raz się zdarzyło to też nic nie pomagało. Różne maści, mąkę ziemniaczaną i puder. Sudocrem, bepanthen, nivea,oilatum krem, pentacrem i tak dalej i tak dalej... Przestałam smarować czykolwiek i po 3 dniach nie był śladu po odparzeniu...
 
Do góry