reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

ja też raczej nic nie doradzę :no: ogólnie Olga zasypia sama, choć ostatnio raczej nie zasypia :szok: od kilku dni łapie w ciągu dnia dwie 20min drzemki tylko :-(potem wieczorem awantura przy cycu, płaczjest tak zmeczona, że wreszcie sama zasypia :confused: no ale tak sie dzieje od kilku dni, wczesniej było jakoś łatwiej
 
reklama
Co do naszego problemu - bylismy u lekarza - ogolny stan zrowia Damisia bez zarzutu. Lekarz mowi ze czasami zdarzaja sie takie biegunkowe trzydniowki,jesli nie przejdzie do piatku mamy sie znowu zglosic. Dziwne to,bo malemu naprawde nic nie dolega,normalnie je,ciagle buzka mu sie smieje a tu takie rzeczy..:confused:
 
Co do naszego problemu - bylismy u lekarza - ogolny stan zrowia Damisia bez zarzutu. Lekarz mowi ze czasami zdarzaja sie takie biegunkowe trzydniowki,jesli nie przejdzie do piatku mamy sie znowu zglosic. Dziwne to,bo malemu naprawde nic nie dolega,normalnie je,ciagle buzka mu sie smieje a tu takie rzeczy..:confused:

Super, że wszystko jest dobrze:-)
Szymon też miał biegunkę (2 dni) :baffled: z tymże u nas dopatrywałam się wielu przyczyn- zmiana mleka, zmiana leków, scyntygrafia (co wiązało się z podaniem do wypicia izotopów)... ale na szczęście samo przeszło :tak:
 
Wczoraj najadłam się strachu, mała napiła się troche wody z mydłem mam nadzieje że nic jej nie bedzie??
Czy podczas kąpieli uważacie na uszy żeby ich nie zamoczyć??
 
Wczoraj najadłam się strachu, mała napiła się troche wody z mydłem mam nadzieje że nic jej nie bedzie??
Czy podczas kąpieli uważacie na uszy żeby ich nie zamoczyć??


no chyba nic nie będzie...zamiast "pierdków" może zacząć puszczać bańki:-D:-D
ja specjalnie nie uważam, oczywiście nie leję jej wody do ucha, ale jak Młoda chlapie to zawsze ma wodę w uszkach...po kąpieli dokładnie wycieram uszka i już
 
Ela,też myślę,że nic Małej nie będzie :tak::tak::tak:
A co do uszu,to my też nie uważamy specjalnie jakoś,jak się naleje troszkę ,to i tak po kąpieli wycieramy :tak::tak::tak:
 
Karolinusia - dobre z tymi bankami zamiast baków,
ja tez uważam ale jak sie naleje to jak to mówi moja kuzynka która ma czworo dzieci, wlało sie do ucha to i wyleci:-D
 
reklama
Wczoraj najadłam się strachu, mała napiła się troche wody z mydłem mam nadzieje że nic jej nie bedzie??
Czy podczas kąpieli uważacie na uszy żeby ich nie zamoczyć??
nic jej sie nie stanie- maks mis ie napił ja mial 2 tygodnie chyba czy jakos tak i żyje:-p:-p

ja wogole nie uwazam na uszy, maks nawet to lubi, sam mi wygina głowe do tyłu bo chce miec zamoczoną po uszy:baffled: ale wogole jest dziwny - tak uwielbia kąpiel ,ze nawet jak sobie oczy pochlapie sam łapkami to sie smieje:sorry2::sorry2::sorry2: a najbardiej lubi mycie buzi:sorry2: cieszy sie przy tym jakby to byla najlepsza zabawa, nie mówiąc o tym przed kąpielą moze przez godzine wyc, bedac noszonym i wszystko inne przy nim robione- tylko wloysz do wanienki- cisza, albo raczej smiech tylko słychac:-D
 
Do góry