reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
Ja też dawałam małej żywca na początku, ale pamiętam post Catedry jak opowiedziała, że na studiach robili jakieś badania, czy coś... nie pamiętam dokładnie, ale wyszło, że w żywcu jakieś świństwo jest. I też jakiś tydzien temu mój T. gdzies czytał, zew Niemczech tez badali ta wodę i według nichpowinna ona zostać wycofana ze sprzedazy. Tez mnie to zdziwiło bo ma pozytywne opinie, ale cholera wie jak to jest...

I też jak rozmawialiśmy wtedy o tychwodach to t. powiedział że niedługo przerzucimy małą na "normalną" wodę, ale jakoś się boje jeszcze... Na razie leciemy na źródlance.
 
Ja też dawałam małej żywca na początku, ale pamiętam post Catedry jak opowiedziała, że na studiach robili jakieś badania, czy coś... nie pamiętam dokładnie, ale wyszło, że w żywcu jakieś świństwo jest. I też jakiś tydzien temu mój T. gdzies czytał, zew Niemczech tez badali ta wodę i według nichpowinna ona zostać wycofana ze sprzedazy. Tez mnie to zdziwiło bo ma pozytywne opinie, ale cholera wie jak to jest...

I też jak rozmawialiśmy wtedy o tychwodach to t. powiedział że niedługo przerzucimy małą na "normalną" wodę, ale jakoś się boje jeszcze... Na razie leciemy na źródlance.

a mi jak zabraknie żywca co często się zdarza;-) bo jestem zakochana i zapominam kupić (hahahahahahaha taki żart) to dostaje przefiltrowaną i przegotowaną kranówę!!!
 
Ja też dawałam małej żywca na początku, ale pamiętam post Catedry jak opowiedziała, że na studiach robili jakieś badania, czy coś... nie pamiętam dokładnie, ale wyszło, że w żywcu jakieś świństwo jest. I też jakiś tydzien temu mój T. gdzies czytał, zew Niemczech tez badali ta wodę i według nichpowinna ona zostać wycofana ze sprzedazy. Tez mnie to zdziwiło bo ma pozytywne opinie, ale cholera wie jak to jest...

I też jak rozmawialiśmy wtedy o tychwodach to t. powiedział że niedługo przerzucimy małą na "normalną" wodę, ale jakoś się boje jeszcze... Na razie leciemy na źródlance.

Ja tez miałam na wykładach poruszany temat tej wody i pamiętam, że profesor podsumowal to tak, że już lepiej napić się kranówy...


Ja robie na źródlanej niegazowanej Oaza z Biedronki, sami też ją pijemy (butelka 55gr ,baniak 5l za 1,50)

chyba wyśle mojego M do biedronki, bo musimy troszkę pooszczędzać i jeśli ta woda bedzie miala podobne wartości składników mineralnych jak mama i ja to się na nią przerzucimy :tak:
 
Dziewczyny ratujcie!! Już czwartą noc z rzędu mamy pobudkę o 1 w nocy i nie śpimy nawet do 5 rano:szok:. Adaś budzi się, płacze i nie można go uśpić. Do tego kręci główką w obie strony i pcha ręce do buzi. Czy to zęby idą i dlatego te przerwy w spaniu?? Dodatkowo zauważyłam, że jak nie robił kupek w nocy tak teraz robi, więc może to gazy?? Trzecia wersja to skok rozwojowy.. jak myślicie?? W dzień też jest marudny ale da się wytrzymać i nie gorączkuje więc wykluczam chorobę ..
Poradźcie mi jakąś dobrą maść na dziąsła bo mamy Bobodent i jakoś nie widzę, żeby pomagało dłużej niż na chwile. No i coś dobrego na gazy??
 
reklama
Dziewczyny ratujcie!! Już czwartą noc z rzędu mamy pobudkę o 1 w nocy i nie śpimy nawet do 5 rano:szok:. Adaś budzi się, płacze i nie można go uśpić. Do tego kręci główką w obie strony i pcha ręce do buzi. Czy to zęby idą i dlatego te przerwy w spaniu?? Dodatkowo zauważyłam, że jak nie robił kupek w nocy tak teraz robi, więc może to gazy?? Trzecia wersja to skok rozwojowy.. jak myślicie?? W dzień też jest marudny ale da się wytrzymać i nie gorączkuje więc wykluczam chorobę ..
Poradźcie mi jakąś dobrą maść na dziąsła bo mamy Bobodent i jakoś nie widzę, żeby pomagało dłużej niż na chwile. No i coś dobrego na gazy??
jakiś czas temu pisałam o czopkach "Viburcol"(wcześniej odbyt lepiej zrobić oliwką żeby ładnie wszedł czopek) na stany niepokoju i ząbkowanie u nas pomogło i mała śpi od 8-11h czyli całą noc:-D
 
Do góry