reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
a ja tak trochę nie na temat ;-):cool:
ale mam takie pytanie co się robi z takim małym dzieckiem w upalną pogodę?
chyba powinnam posmarować ją jakimś kremem dla niemowląt z filtrem? ciałko powinna mieć osłonięte od słońca czy też wystarczy jak ją ubiorę w krótkie body albo samą pieluszkę? ymm jakiś kapelusik trzeba mieć? ( ymmm no i gdzie ja znajdę coś takiego w grudniu? )
 
Kapelusik albo chusteczka, ale to w słońcu, w cieniu niekoniecznie :tak::tak:
Jak jest bardzo gorąco to nawet na golaska może niunia być. Oczywiście kremem wysmarowana ale i tak w cieniu - słońca do 1 roku życia jak najmniej...
 
a ja tak trochę nie na temat ;-):cool:
ale mam takie pytanie co się robi z takim małym dzieckiem w upalną pogodę?
chyba powinnam posmarować ją jakimś kremem dla niemowląt z filtrem? ciałko powinna mieć osłonięte od słońca czy też wystarczy jak ją ubiorę w krótkie body albo samą pieluszkę? ymm jakiś kapelusik trzeba mieć? ( ymmm no i gdzie ja znajdę coś takiego w grudniu? )

kremik z wysokim filtrem najlepiej 50... unikaj pełnego słońca z takim maluszkiem... moze być w samej pieluszce... zabierz pampersy specjalne nad wodę.. na główkę kapelusik lub chusteczka ale kapelusik lepszy bo osłoni oczka prze rażącym słoneczkiem...

i pochwal się gdzie jedziecie bo mam ochotę się rozmarzyć:-D
 
thx dziewczyny,
kremik to muszę taki specjalnoniemowlęcy, ymmm to może popatrzę czy będzie coś musteli skoro jest na promocji..
no to się chwalę - zabieramy maluszka na Lanzarote - zamiast choinki będą palmy :cool2:

ech, właśnie mała zwymiotowała lekarstwo :confused2: to chyba muszę jej podać kolejną dawkę? ech, sama już nie wiem
 
jak 5w1 to dwa ukłucia bo w drugą dają wzw. Jak 6w1 to jedno ukłucie.

Sylvietta kremik, kapelusz i heja :-) Mustela ma super serie słoneczną dla dzieciarni :-)
 
reklama
Do góry