reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Nie miałam do czynienia z dr Motyką, nie znam w ogóle. Dr Dynerowicz zawsze jest dla mnie miły, pyta o wszystko. Mam nadzieję, że dobrze Cię potraktował. :-) Twojej córce Milena jest za dobrze w brzuszku, po co ma się spieszyć na te upały i mamusię męczyć. Poczeka na lepszą chwilę ;-)
Silwia ja jestem z os. Pakuska, mieszkam koło Emalii. Jesteśmy rozrzucone po Olkuszu, ale to nie przeszkadza. Znam parę osób ze Słowików i z centrum, ale to pewnie nie te co trzeba, hehe.
Nie wiem jak tam w Luksemburgu, ale mnie nasze olkuskie upały dobijają... Milena o Tobie nie wspomnę, bo chyba już chodzisz po ścianach... :-( Mi niestety wzrasta wtedy puls i czuję się jakbym przebiegła maraton :/
Milena Twoja córcia będzie ze znaku Panny jak ja :-D Podobno byłam grzeczna jak byłam mała hehe Macie już wybrane imię dla córci? A Ty Silwia zawsze chciałaś Aleksa?

Pozdrawiam :*
 
Monikaolk Powiem CI że pogoda prze okropna ;// Już mam dość , jak nigdy chcę zimę hehehe :-p A no będzie Panna :) No to rozrzucone jesteśmy , mój P rodziców ma na pakusce , ale w okolicach przedszkola . Co do imienia nie jestem przekonana ... Zostawiliśmy to , decyzja będzie ostatecznie po porodzie ... Natalka prawdopodobnie .
 
hej,
no porozrzucalo nas. ale jak piszecie nie przeszkadza.
milena no teraz mnie znasz. :-)
monika no u nas od wczoraj popoludnia ochodzilo sie . jakies 20 stopni. Ale wczesniej niedalo sie wytrzymac w domu. My z mezem mielismy imiona wybrane. dla chlopca Alessandro Karol. na czesc Aleksandra Wielkiego (maz uwielbia starozytna historie) no i Karol - wiadomo. gdyby byla dziewczynka Madelaine Lena

buziaki
 
Dzisiaj trochę lepiej z upałem, choć przyznam szczerze, że czekam na wrzesień i październik z utęsknieniem :-) Zimy nigdy ńie lubiłam, ale teraz chętnie na nią poczekam, tym bardziej, że na świat przyjdzie moje maleństwo. U mnie z imieniem nie było dużych problemów. Mi się podoba dużo imion, mąż raczej wybredny hehe więc kompromis był łatwy. Wybraliśmy imię, które podobało się obojgu. W ten sposób na 99% będzie Zuzia :-) Zostawiamy jeden procent, gdyby naprawdę to imię nie pasowało do dziecka, ale wątpię. Nawet już tak mówimy do brzucha :-D

Mi osobiście podoba się Natalka a i Aleks też. Ciekawe czasami są powody, dla których daje się dzieciom dane imię. Wy macie jakieś "swoje", ale najczęściej to moda. Oby tylko nie skazywać dziecka na jakąś Kunegundę lub inne dziwadła....;-)

Silwia zazdrościmy Ci pogody, popchnij ten front zimniejszy do nas :-) Milena ja moczę wieczorem nogi w zimnej wodzie, pomaga.
Aaa, kupiłam dziś na allegro troszkę ciuszków dla małej. Mam już "syndrom wicia gniazda" hahaha i najchętniej już wszystko bym chciała mieć gotowe. A Wy kiedy się uporałyście ze wszystkim, wcześniej czy na ostatnią chwilę?

Buziaki :*
 
Zuzia ładne imię , ale teraz ich dużo . :-p Ja miałam wszystko wcześniej , siostra ma teraz 6miesieczne dziecko , więc dużo dostałam od niej .
 
wymiekkam. bylismy dzisiaj w parku ze zwierzatkami. Aleksik karmil kozki swoimi chrupkami kukurydzianymi. nog nie czuje. moj maly buntownik nie chcial wyjsc. ostani wyszlismy jak nas przez mikrofon grzecznie poprosili o wyjscie. a przy wyjsciu pan straznik usmiechnal sie i powiedzial ze teraz wszstko jasne, dlaczego nie moglismy oposcic park.

Zuzia tez sliczne imie.
Ja rowniez mialam wszystko przygotowane. Ja z regulu jestem osoba ktora ma wszstko zalanowane.

spokojnej nocki
 
Wreszcie ożywił się wątek,widzę kilka osób z pakuski, ja też tu mieszkam, mam 2 letniego Wojtusia. Pewnie widujemy się na spacerach. Co do imion to każdy ma swoje typy, my do ostatniej chwili się spieralismy czy będzie Wojtuś czy Wiktor, ostatecznie jest Wojciech Wiktor :-)
 
reklama
Witam wszystkich po weekendzie :biggrin2:

Dziś od razu lepsze samopoczucie, bo i pogoda znośniejsza. Jednak Silwia przygnała do nas zimniejsze temperatury, jak ją prosiłam ;-) To co piszesz o parku, to wcale Ci się nie dziwię. To co się wyprawia w zoo itp. miejscach z dziećmi... obłęd! hehe A i starszy stoi i patrzy, a jaka radocha :-D

Milenaaaa jak tam Twoje objawy zbliżającego się porodu? Słychać coś? Czy może już po wszystkim?

Witam Urszulkę :biggrin2: miło widzieć tu więcej osób. Może zawsze jakaś pomocna dłoń się przyda. Chociaż jak Milenaaaa urodzi to zostanę samotną ciężarówką. Czy już nikt nie jest w ciąży na tym forum? Tyle kobiet widzę po Olkuszu. Hmm, może są nieśmiałe... :biggrin2:

Życzę wszystkim miłego tygodnia, buziaki :tak:
 
Do góry