reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

my święta tez spędziliśmy w czwórkę w domu :tak: podobnie wigilię ;-)
kurcze,jak ten czas leci... nim sie obejrzymy zaraz będzie 2013 :sorry:
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny. Dzisiaj postanawiam do Was dołączyć, gratulacje dla Wiolci, która założyła watek olkuszanek.
Mam na imię Marta.:-D
 
aa czyli dopiero w ciąży jesteś :-D gratuluję :tak: a jak się czujesz w ciąży? :-)


dziewczyny hop hop, gdzie jesteście?! ;-)
 
Cześć Mika. Ale tutaj pusto. Juz wszystko przeczytalam , oba cale watki, wiec was poznam. Juz odpowidam co u mnie sie dzieje!!
Z rana zaliczylam wizyte u doktorka i kolejne badanie. Seducho jak dzwon, wyniki badan zadawalajace. 17 tc i 3,5 kg na plusie - malo, duzo? Sama nie wiem...wystarczajaco. W cyce poszlo i to...duuuzo, a wiec zakupy bielizniane w tym tygodniu mnie nie omina. Brzuchol tez rosnie, a jak. Jednego dnia budze sie jak Pamela, drugiego jakbym pilke polknela...i pomyslec, ze wszystko to dzieje sie w ciagu jednej nocy.Ale ja kocham ten swoj odmienny stan, kocham swoje nowe ksztalty. Czuje sie wyjatkowo dobrze i seksownie. Mezus moj zadowolony, ludzie w kolo chwala i podziwiaja, a wiec czegoz chciec wiecej...dowartosciowuja mnie codziennie na maksa...takze chwilo trwaj :D
 
dokładnie tak samo czułam się w pierwszej ciąży :-D niestety z drugą ciąża już nie było tak pięknie hihi ;-) a do kogo chodzisz z lekarzy?


faktycznie tu pustki, dziewczyny zaglądajcie ;-)
 
A gdzie mieszkasz martto? lekarza masz świetnego, oby cała ciąża była dla Ciebie taka radosna jak do tej chwili.
Na kiedy masz termin?
My juz jesteśmy zaawansowane mamuśki ;-) w razie pytań wal śmiało.
 
reklama
Witaj Martta:-)
ja również chodziłam do Tylnickiego. Cieszę się że ciąża Ci nie dokucza, ze dobrze się czujesz:-) Oby do rozwiązania było tak pięknie:tak:
 
Do góry