reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

mercedeska dobrze że piszesz o tych 5latach, bo musze mojego męża wkońcu wygonić żeby zdał :-D a już podchodzil kilka razy do egzaminu i niestety w plecy ;-) a to dlatego że on wiecznie zdaje w środku zimy i w największe zaspy hahaha :tak: ale się rozleniwił i mówi, że jemu pasuje jak go żona wozi bo przynajmniej jak jedziemy na imprezę to nie ma problemu kto pije a kto nie :-p


-------
Dominiśka w przedszkolu, Wojtek poszedł na drzemkę, to i mam czas spokojnie usiąść do kompa :)
dom posprzątany, zupa się gotuje więc pora na poranną kawke :D
 
reklama
Hejka

Mercedeska a gdzie mieszkasz ?? Napisz cos o sobie bo w sumie nie wiele wiem o tobie :zawstydzona/y:

Ja mam prawko od 14 lat :tak: i nie wyobrażam sobie nie mieć :no: czułabym sie jak bez nogi
 
Którą szkołe jazdy polecacie? ja myśle o Rondzie choć wolałabym tu na osiedlu bo teraz juz wczesnie się robi ciemno i troche daleko z dojazdami. nie chciałam robić w zime ale jak tak dalej pojdzie to do wiosny nie zaczne nawet.
 
ja zdawałam prawko już 9lat temu i zdawałam u Włodka. Powiem szczerze że teraz to już nawet nie wiem dokładnie jakie są te szkoły jazdy:zawstydzona/y:
 
Ja jestem w MARZANNIE i zawsze ich wszystkim będę polecała.Dużo instruktorów ,możesz sobie po kilku jazdach wybrać z kim Ci się najlepiej uczy ,bo wiadomo że nie każdy Ci będzie odpowiadał .Poza tym takie jeżdżenie z rożnymi instruktorami jest dobre nawet pod tym względem ,że każdy podpowie Ci coś nowego ,innego.
Sorbuś,Ja jestem z pakuski ,juz pisałam kiedyś :-)
Wiecie ze Ja to chyba byłabym w stanie bez prawka powozić się po mieście ;-)
 
mercedeska oo to fajnie w marzannie że jest możliwość jeżdżenia z różnymi instruktorami :tak:

moje młodsze dziecko już wstało z drzemki więc nie mam jak już siedzieć na kompie ;-) uciekam na razie
 
Mika Twój mąż nie ma prawka???To jak on dojeżdża do pracy? On chyba w krakowie pracuje-tak?
Ja tyle czasu mam już prawko ale nie jeżdże z dużo i dlatego taki sobie ze mnie kierowca...do krakowa np nie pojade bo się boję:(
Mika ja tez u Włodka robiłam:)!Polecam. też jest dużo instruktorów i wszyscy są bardzo fajni:)
 
ja tez prawko robilam u Wlodka i mam chyba najkrocej z Was stazem bo tylko pol roku aler jezdze codziennie i nie wyobrazam sobi jak to bylo przedtem....zwlaszcza teraz przy dwojce dzieci nie wyobrazam sobie inaczej
 
reklama
Do góry