reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Cześć babeczki

Monia brawo dla Krzysia to próbuj z nocnikiem teraz :tak::tak:

Kurcze ja ledwo na zamkniętym nadążam ale postaram sie zagladac i tu aby dać szanse nowym dziewczynom
 
reklama
Ja to z niczym ostatnio nadążyć nie mogę. mam pełno załatwień, sprzątania, no a jak jestem sama z Karo to nic sie nie da zrobić, bo domaga się 100% uwagi :)
 
witam,

a Bartek jutro po dwóch dniach nieobecności idzie znowu do przedszkola i póki co cieszy się z tego :) a jak on się cieszy to i ja :) ciekawe na jak długo ;)
spokojnej nocy kobiety i do jutra
Postaram się jutro i tutaj zajrzeć

urszulka co u Was??
 
u nas dobrze, Wojtuś już sam chodzi, górne ząbki mu teraz wychodzą.
ja mam zamiar iść na prawko i do pracy dorywczej żeby na nie zarobić. w październiku mamy dwa wesela i chciałabym być na obu ale nie wiem czy damy radę.
Widzę że więcej się udzielacie na zamkniętym. w takim razie ten wątek jest zupełnie niepotrzebny...
 
Potrzebny, potrzebny :) Ja też planuję udać się na kurs prawka. Już je robię od 5 lat ale za kazym razem jak chcę się zapisać to okazuje się, że kasa jest potrzebna na coś innego. O pracy też już powoli myślę jakiejś (o ile uda mi się coś znależć), bo wszystko teraz takie drogie, a czeka nas sporo wydatków. Tylko strasznie żal mi będzie Karo zostawić :(
 
Urszulko sprawdź pocztę - wysłałam ci zaproszenie na zamknięty zgodnie z wola wszystkich użytkowniczek ;-):tak::tak::-D:-D:-D
 
Hey dziewczyny
Nie robiłam jakoś jeszcze tego USG ,bo jakoś brak Mi czasu :/
Wiecie jak to jest ,jak nic nie boli ....to sie odklada ,właśnie czytając tu sobie przypomniałam że mam jeszcze skierowanie na mocz ....kurcze ,wezmę się za to ....
Kurs prawka ,no Ja też narazie odkładam ,chociaż sam kurs mam zrobiony ,nie udało Mi sie jeszcze zdać :/
 
Hej mercedeska. Kobitko rób te badania jak najszybciej!Nie ma co zwlekać. A jeśli chodzi o prawko to ja mam od 8 lat. super sprawa, chociaz jeszcze auto osobiste by mi sie przydało:-D
Zrobiłaś kurs a nie zdałaś jeszcze? a jak długo ten kurs jest wazny> czy on nie traci wazności?
 
reklama
Dzień Dobry ,
Moniu ,z tego co wiem to kurs jest ważny chyba 5 lat ,same testy niestety tylko 6 miesięcy :/ Napewno zrobię wkońcu to prawko ,bo Mnie strasznie rajcuje jazda samochodem :-D
 
Do góry