reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

czesc dziewczyny :)
pogoda dopisuje:) mam mały problem... nie wiem jak ubrać moją kruszynę w taka pogode...
 
reklama
KasiaS aaa no to może faktycznie tak jest, no to trzymam kciuki, żeby się udało szybko sprowadzić.

Sara ja zawsze miałam z tym problem, ale w taki ciepły dzień to pewnie bym ubrała na Twoim miejscu w body z długim, spodnie i skarpety lub pół-śpiochy i miała cienki kocyk w zapasie. Jednak mała leży w gondoli, więc na pewno nie zmarznie. I oczywiście cienka czapeczka.
 
kasius jeśli chcesz to ja mam jedną buteleczkę nie otwieraną :tak: tylko zostawiłam ją w domu u moich rodziców i jutro pojadę tam po nią :tak:
 
Dzis brak pogody więc powrót na forum. Wojtek szaleje jak zwykle takze dlugo nie posiedze tutaj.
ja tez mam dylemat jak ubierać dziecko jak jest tak ciepło, ale powoli się przekonuje że może chodzić w krótkim rękawku i spodeneczkach.
Mój maly nie je mleka tylko kaszki.
 
mika85 - dzięki, ale dotarło już do mnie zamówienie. Niestety póki co nie bardzo skutkuje... Moja Zuzka ma już ponad 3 miesiące, a kolki ma nadal. Ile to może jeszcze trwać???
a jak długo już to stosujesz? bo sab simpex zaczyna działać po kilku dniach :tak:

urszulko twój Wojtek też taki żywy? bo mój to diabeł wcielony :-D
 
mika85 stosuje juz ok 2,5 miesiaca (zuzi zaczeły się kolki pop ok tygodniu od urodzenia) - z lepszymi i gorszymi efektami. teraz bylo 3 dni przerwy zanim doszla kolejna butelka - dawalam bobotic, ale z marnym rezultatem. w każdym razie strasznie mnie męczą już te kolki. a miałam nadzieję, że po tych 3 miesiacach przejdzie... :/
 
kasiu kolki mogą się trzymać do 6mies. :-( my też to przechodziliśmy z kolkami.. u nas sab-simpl. też nie pomógł :no: pomagało tylko ogrzewanie brzuszka suszarką i nic innego ;-) tak więc wytrwałości życzę!
 
reklama
a u nas na kolki pomagał Espumissan lezenie na brzuszku i masowanie brzuszka robiłam tez nóżkami rowerek tylko tak delikatnie i zawsze pomagało....

mój Bartus jakiś strasznie marudny nie wiem czy to żeby czy coś innego do tego stan podgoraczkowy....
 
Do góry