reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Witam się dzisiaj:) Bartuś cyca teraz je więc mam jedną rękę wolną dlatego jestem:)

mika tak 8 razy się wbijali i teraz odczuwam skutki w postaci strasznie bolącago kręgosłupa przez to ledwo funkcjonuje tak mnie rwie....

mamBartuli dexeryl mówisz muszę kupić bo ręce mi już opadają.

ja stosuję Oliatum płyn do kąpieli, mydełko też Oliatum, szampon również i właśnie MDCepathil i jakoś stan się nie poprawia... Ostatnio wyszły mu plamy czerwone na klatce piersiowej z takimi grudkami ktore bledną wczoraj już było w miarę ok. zobaczę co się z tym będzie dziać do końca tygodnia jak poprawy nie będzie to ide znów do dermatologa... Jak byliśmy wcześiej to własnie zaleciła kosmetyki Oliatum i taka maseczkę miałam robic z płynnego pudru i zmywać to mia łam wodą borową a na to Cetaphil i tak właśnie mu pomagało...

oj powiem Wam że mi tez włosy tak leca że szok została mi 1/3 włosów tego co miałam.... i sama nie wiem co mam z tym zrobic...

Wczoraj Bartus zjadł pierwszy raz marchewkę:-) i mu smakowała.... więc jest postęp
i zjadł 20 ml mleczka z butelki więc tez dumna jestem strasznie:) żaden smoczek mu nie odpowiadał a mam ich chyba teraz z 15 wkońcu przypasował mu NUK teraz musze jakieś kaszki mu kupić....
 
reklama
widziałyście to ciepełko które zapowiadają?!
shocked.gif
laugh.gif
laugh.gif
nie moge się go doczekać
biggrin.gif


dzień szybko mi zleciał.. właściwie cały czas byliśmy na dworze. A teraz pod wieczór mąż się zajął dziećmi, a ja siedziałam na balkonie i przesadzałam kwiatki :tak:
wspaniale mnie to wycisza
biggrin.gif


---
a poza tym to odebrałam wyniki badań te nowotworowe i wszystkie w normie!!!
d040.gif




Ela a nam dermatolog zaleciła kosmetyki Emolium, bo Oilatum lubi wysuszać :tak:
 
Witam się czwartkowo.
Pogoda rewelacyjna więc pewnie na forum nic się ciekawego nie będzie działo. I tak ma być do końca maja, zobaczymy co dalej, jakie będą wakacje.
Mi schodzi skóra po ostatnim opalaniu. Może w week się gdzieś wybierzemy.
 
heloł,

urszulka mówisz do końca maja?? no tak, a my jedziemy nad morze na początku czerwca ;)

eldcia a może zrezygnuj z mydełka i sam płyn, albo zamiast ten kremowy żel do mycia z emolium. Ja też tak wklepywałam ten krem, ale jutro idę do pediatry z tymi rączkami, bo za bardzo nie wiem jak je traktować w takie słoneczne dni. Tzn, czy smarować czymś specjalnym i żeby nam poleciła może coś szybciej działającego. Bo jak pójdzie do przedszkola to raczej nikt się nie będzie zajmował tak higieną, więc muszę coś mieć ;) u nas to bardziej są takie plamki w kolorze trochę ciemniejszym od skóry i one właściwie nie są suche tylko takie jak gęsia skórka. I jak mu to schodzi to całkowicie. Teraz muszę się spieszyć do pediatry, bo już mu schodzi.
 
Hej hej!
Co do wypadania włosów to normalne, mi tak wyłaziły że na grzebieniu ich tysiące zostawały - efekt karmienia. Wypadnie co am wypaść i przestaje :) teraz już mi nic nie wypada.

Mnie ciepełko nie cieszy niestety... jeszcze 6 kg do zrzucenia więc nie wchodzę w ciuchy z przed ciąży czyli nie mam w czym chodzić :( A że bezrobotna jestem to też nie ma za co kupić... W sumie wszędzie się mieszczę tylko nie w biuście!! Taki ogromny pozostał:(

Ula jak tam Wojtuś?? Jeszcze troszkę i stuknie roczek :D
 
witam i tutaj

Wiolcia ja też nie mam ciuchów, a to dlatego, że jeszcze w zeszłym roku nosiłam rozmiar 44 i takie ubrania sobie kupiłam na lato :/ i w tej chwili przy 40 nie mam co założyć, bo krój bluzek jest taki, że wyglądają fatalnie :/
 
Witam się dzisiaj :)

U mnie też problem z ciuchami. Waże 10 kg mniej niż przed ciążą i też nie ma co założyć. I jeszcze problem z rozmiarem, bo niby 36-38, ale w biuscie są zdecydowanie za małe.. :/ Ale trzeba się cieszyć biustem, póki jeszcze jest... :p
 
oj to widzę że nie jestem sama z tymi rozmiarami.... Ja na szczęście pokupowałam sobie ubrania troszeczkę mniejsze niż sprzed ciąży bo nie miałabym co na pupę włożyć więc był mus.... Ale mam problem bo jak coś mi się podoba to w piersiach się nie mieszczę dlatego ubrania kupuję takie z rozciągliwych materiałów taki sposób sobie znalazłam:)

MamBartuli opisałaś dokładnie to co mój Bartuś ma też takie plamki z gęsią skórką tylko on ma na kolanie i na klatce piersiowej. Jak możesz to napisz co zaleciła Ci lekarka jestem ciekawa bo w przyszłym tygodniu ja się wybieram z tym do lekarza i ciekawa jestem co nam zaleci...
 
reklama
witam,

eldcia Bartek już miał takie plamy w zeszłym roku. One się długo utrzymywały, ale nawilżaliśmy skórę i potem została tylko gęsia skórka, a potem i to zeszło. Jego to w ogóle nie swędzi i nie jest to suche. Kąpiemy gościa w emolium, do mycia rączek ma żel emolium do mycia i po każdym myciu rąk wklepuję dexeryl, ale lekarka poleciła nivea sos. Faktycznie pamiętam, że w zeszłym roku tym smarowaliśmy. Natłuszczaj kilka razy dziennie, powinno zniknąć. On w zeszłym roku to miał na udach i ramionach. A na słońce krem z faktorem 30, bo 50 to za dużo. Trochę wit D3 musi dojść :)
 
Do góry