reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
a powiedz jak ciasto dobre?
ciasto smakowo dobre :tak: ale nie wiem czemu, ale masa wyszła mi nie na tyle gęsta i przy krojeniu troszke wyłazi :wściekła/y:

galazka współczuję rwy. Ja miałam w obu ciążach i nikomu nie życzę tego cholerstwa :no:

ja tak na szybciutko witam i pozdrawiam :-)
co tam u was?! jak Maja? :-) grzeczniutka? :-D

mamoB znaczy się na co mam ci dać przepis? :-D jak chcesz to poszukam jakiś przepis sprawdzony na dobry placek :tak: a co do produktów eko, to jest taki sklepik ze zdrową żywnością koło sądu w olkuszu i tam są między innymi produkty eko :tak:
 
Ostatnia edycja:
tak to prawda Wiolcia Krzyś jest śliczniutki i bardzo fotogeniczny:) będzie się nie mógł od dziewczyn odgonić:D

ja może na niedziele upiekę to ciasto i zobaczę jak wyjdzie:)

Anusiak pocieszyłaś mnie bo już schizowałam że pewnie się nie najada....

A u nas z każdym dniem lepiej Bartuś wczoraj 6 godzin wytrzymał bez jedzenia szkoda że takiej przerwy nie ma w nocy tylko w dzień....
 
Elu najwyraźniej ma pomylony dzień z nocą dobrze by było go uświadomić. Ja Krzysia budziłam jak spał dłużej niż 3 godziny. A Bartuś toleruje smoczki?? Bo ja właśnie mojego terrorystę nauczyłam spać dłużej dzięki smoczkowi. Elu wrzuć zdjęcie Bartusia chociażby na zamknięty :)

Chwalicie ciasto a ja ostatnio przecholowałam i już2,5 kg na + :/
 
Witam wszystkie panie :) ja w lepszym humorze, bo ząb odpuścił ale jutro idę do ośrodka niech zalepia mi ten ubytek zanim spowrotem rozboli na dobre. Co do chozenia to nie jest zle aczkolwiek wygładam jak taka wielka bańka-wstańka i właśnie mam problemy ze wstawaniem jak leżę na plecach albo jak się rozsiadam więc patrzę litościwie na męża żeby mi łapki podał żebym się pozbierać łatwiej mogła lub obracam się na bok i dopiero wstaję (no i zadyszka jak pod górkę idę).
Zabrałam się dzisiaj za prasowanie ubranek co mam dla małej, a wczoraj zgadałam się z kumpelą ( mamy takie same terminy tylko,że ona urodziła w zeszłym roku 1 maja) i zamówiłam sobie u niej ubranka, bo jej córcia była bardzo duża i ma nowe ciuszki z metkami zanych marek więc zamiast płacić 12 zł za koszulkę mam nowiutka za 3zł :D
 
Ja dziś mam mega smutny dzień...zdechł nasz pies:(:(:(
Julia widziała jak płaczę i też płakała i mówiła, że nie chce,żeby Homer umarł...a ja już wtedy wogóle się uspokoić nie mogłam...żal:(:(:(
 
reklama
smutno:( gałązko ale przeczytaj co pisze pod Twoim suwaczkiem
mika Majcioszek mój najmilejszy jest grzeczniutki pięknie je cyca i ciągle by jadła daje mamusi pospać w nocy budzi się tylko 3 razy a w dzień je śpi je śpi itd no i ma 2 godzinne przerwy na oglądanie świata i uwielbia się kąpać i całą pielęgnacje i jest fantastyczna.
Wiolcia od kiedy zaczęłaś dawać smoczek Krzysiowi? A co do tych 2,5 to się nie martw ja w ciąży przytyłam 26kg zaraz po porodzie zniknęło 9 i zostało do zgubienia 17 kg
koniczynko już całkiem niedługo zleci i wszystkie dolegliwości miną a teraz odpoczywaj ile się da, a co do ząbków to ja też miałam z nimi cyrki w ciąży ale oczywiście wolałam cierpieć niż odwiedzić dentystę a po porodzie to nawet nie chcieli mnie puścić do domu bo wyszło mi zapalenie w organizmie ale Tylnicki od razu wiedział o co chodzi i zapytał czy może jakież ząbki są chore i to od tego było tak więc lepiej naprawić teraz.
mamoB pozdrawiam :)
 
Do góry