reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

Zglaszam, że ciasto gotowe, upiekło się ładnie tylko na mój gust za bardzo czekoladowe (za grubą warstwe polewy zrobiłam) ale to mój błąd :)
 
reklama
to teraz możesz wpaść do mnie z tym ciastem, bo mi strasznie smutno:-(
miałam sprzątnąć trochę chociaż w domu, bo straszny syf, to mnie rwa kulszowa zaczęła napierniczać:no:
 
Ela ja karmie tylko piersia i do tej pory nic wiecej nie dalam:-)nawet herbatki.W makro ostanio bylismy z Marysia i nikt nie robil problemu,byla w foteliku w wozku,tam nie moga wchodzic male dzieci takie co chodza.Nie dawaj mu sztucznego jak nie chce,widocznie Twoje mleko najlepej mu odpowiada:-) i nie porownuj ze tylko tyle odciagnelas...jak Bartus pije to na pewno wiecej,a Marysia tez teraz co chwile by jadla,lekarka powiedziala ze to dlatego ze zoladek sie powieksza i wiecej ptrzebuje dlatego wiecej ciagnie i automatycznie wiecej sie produkuje....
galazka wspólczucia....trzymaj sie kochana
 
Marysia tez malo spi w dzien chociaz juz sie poprawia,daj mu cza,zobaczysz ze wszystko samo sie unormuje,ja tez milam takie dni ze caly dzien nosilam,wiem co czujesz.....dajcie sobie czas
 
Galazka współczuję, ja też miałam problemy z rwą kulszową w ciąży więc doskonale wiem jaki to ból. Oszczędzaj się! A napewno później będzie lepiej :)

Mój Kisiu też nie chciał spać w dzien ale teraz 1,5 godziny pogada i drzemka godzinna i tak w kółko. Pewnie przechodzi skok rozwojowy i dlatego tak jest.
 
Koniczynko bardzo dziękuję za miłe słowa :)
teraz zauważyłam że ty już masz tylko 54 dni do porodu! :) Jak tam końcówka ciąży? Jak się czujesz?? Chodzisz jeszcze normalnie czy bardziej się turlasz??:)
 
wiolcia Krzysiu jest cudny:tak::-)
a ja jestem dopiero w połowie ciąży a przez tą rwę to się właśnie tocze, a może bardziej powłuczę nogami, a jak usiąde to się podnieść nie mogę...
 
reklama
Witam po dłuższej przerwie :)

hej nalka3 -mówisz, że masz produkty eko. A nie orientujesz się może gdzie w okolicach Olkusza można kupić dobre warzywa i owoce eko ??
mika jak masz sprawdzony przepis to grzecznie poproszę o niego :tak:
Palinka u nas sprawdziły się pampersy, a ewentualnie na dzień happy ;)
galazka mnie rwa dopadła po ciąży, współczucia, chodzić nie mogłam.
koniczynko jak Bartek był malutki to większość czasu spędzałam w Kluczach i powiem Ci, że faktycznie każde wyjście na spacer było jednocześnie wyjściem towarzyskim :p fakt, że jednak znałam dziewczyny, ale większość tylko z widzenia, a po narodzinach małego poznałam ich bliżej. Współczuję bólu zęba :/ nienawidzę, wolę rodzić .... chodzisz do ośrodka do dentysty ?? oj gdybym wiedziała, że ciastem częstujesz to bym do Ciebie wpadła przed wyjazdem z Klucz, bo byłam na weekend.
Wiolcia oj Kalistowa cieszy się średnią sławą :p na szczęście do niej nie chodziłam jak byłam dzieckiem :/ olej kobietę. Pamietam jakie akcje robiła jak przychodziła do nas do szkoły na badania. Zaczynała od tego, że jesteśmy brudasy i wsioki ;) więc wiesz, jak z teściową, wpuszczasz jednym uchem, a wypuszczasz drugim... ;) a Krzyś ze zdjęcia boski jak zwykle :))))
eldcia przykro mi, że tak się męczycie :( u mnie ok, leci powolutku :)

Ja mam dzisiaj kupne ciasto - mniam, mniam, ale dobre :p a pączków pochłonęłam 3, ale bez rewelacji ;)
 
Do góry