reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
Nie zawsze można kupić na allegro taniej, ja korzystając z okazji że siedziałam w domu przejrzałam wszystkie strony internetowe i wózek najtaniej wyszedł na stronie Bobo wózków:
www.bobowózki.com.pl

X-Lander troszkę kosztuje ale on nie jest na kilka miesięcy tylko kilkanaście :) Córka koleżanki ma 2,5 roku i jeszcze w nim jeździ.
 
właśnie też chce wózek trochę większy, to nie jest mały koszt dlatego chcę jeden a w dobry (tylko właśnie ceny niektórych porażają)
 
w tym naszym wózku córka też jeździła długo, jeszcze przed zimą w nim siedziała czyli miała 2, 5 roku...jedynym minusem tego wózka było to dla mnie, że ciężko było go zapakować do bagażnika, bo trzeba było odpinać kółka, więc jak tylko córka siedziała kupiliśmy małą spacerówkę, parasolkę...a ten duży był okołodomowy...gdybym mieszkała w mieście to nie chciałabym takiego dużego wózka
 
w tym naszym wózku córka też jeździła długo, jeszcze przed zimą w nim siedziała czyli miała 2, 5 roku...jedynym minusem tego wózka było to dla mnie, że ciężko było go zapakować do bagażnika, bo trzeba było odpinać kółka, więc jak tylko córka siedziała kupiliśmy małą spacerówkę, parasolkę...a ten duży był okołodomowy...gdybym mieszkała w mieście to nie chciałabym takiego dużego wózka
no właśnie to jest to :tak:
mnie np. było wygodniej i przy jednym i przy drugim dziecku przejść w wieku gdy mieli po pół roczku na wózki spacerówki bo chodzenie po mieście z wielkim wózkiem i ciężkim wcale nie jest takie fajne :no: tym bardziej że dziecko staje się coraz cięższe. Mój Wojtek do naszego wózka też się dalej mieści, ale wózek ważący 14kg + 12kg Wojtka.. nie wyobrażam sobie z tym wszędzie chodzić :no:

choćby np wczorajsza sytuacja to pokazuje, musiałam iść odnieść mocz do badania Dominiśki, więc poszlam tu na bylicy i tam zanim doszłam na pierwsze piętro do labolatorium to musiałam zaliczyć z dziećmi i wózkiem tysiąc schodów i ze spacerówką sobie spokojnie poradziłam, bo ona ważyła tylko 4kg, a nie 14 :tak:
 
Wiolcia mój Bartuś tez dostał już smoczek w szpitalu bo podobnie jak Twój synek miał silny odruch ssania. Może i masz rację z tym pomyleniem dnia z noca ale staram sie zmienic to w inny sposób kąpaliśmy Go o 18 i po kąpaniu spał 5 godzin ale teraz przesunełam juz kąpanie do 19 i mam zamiar robić to dopiero o 20... Ale strasznie ciężko to robić bo przed 19 on już śpi i musze go budzic a potem usnąć nie może...

Mika ja tez z chęcią bym Was zatrudniła do pomocy przy sprzataniu:) pomoc bardzo by mi sie przydała:D

Monisia to supre że córeczka grzeczna jest oby tak było dalej. Ciesz się chwilą bo dzieci tak szybko rosną szkoda jakiejkolwiek chwili przepuścić bo aż łza się kręci w oku jak się wspomina jak dzidziuś wyglądał wcześniej czas tak szybko leci...

Koniczynka oj okazje naprawdę ustrzeliłaś niezłą:)
 
ja też jestem przed zakupem wózka i zastanawiam się jaki itd. i zdecydować się nie mogę...

A poza tym to u mnie wdarł się mały kryzys a raczej sytuacja bez wyjścia...
I do tego doszło to że posłuchałam męża i poszłam do fryzjera i teraz żałuję że zima się kończy bo tak to bym chodziła w czapce...
 
No wybór wózka to zagrycha nie mała. A ja dzisiaj zaliczyłam dentyste i mam nadzieję, że bedzie spokój na jakiś czas, chociaz do porodu, a potem to mi moga głowe urywać. Co do kryzysów finansowych to my mamy cały czas , jeszcze przez ten remont wiec juz się przyzwyczaiłam do takiego stanu ;)
eldcia tez wybieram się do fryzjera, bo wyglądam juz jak potworek.
 
reklama
Do góry