reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

ja tez uwazam ze najlepsze piżamy sa na przeciwko supersamu na kościuszki no ale niestety ceny są chore... czasem mozna na wyprzedaż natrafić
 
reklama
Witam:-)
Przysiadłam się z cappuccino a tu nikogo nie ma.
Idziemy dzis z mężem i znajomymi do Olkuskiego kina na "Och Karol 2"...oj juz dawno w kinie nie bylismy.
 
a wogóle to kupiłam wkońcu te spodnie i jednak w ADIDASIE:dry: 100zł poszło.... ale normalnie one kosztują 170zł :tak: bo w cerfurze są promocje na dresy :tak:

a od wtorku ruszam z aerobikiem STEP :-D
d045.gif
 
sala bardzo ładna z wyglądu, tylko szkoda, że siedzenia nie mają trochę wyższego oparcia, tak, żeby głowę można było oprzeć...a w kiblach spłuczki działają automatycznie, znaczy nie trzeba nic naciskać...ja tu gacie zakładam a tu mi sie woda sama spłukuje;-):-D
 
reklama
WITAJCIE KOLEŻANKI. Nareszcie jestem i to już po:tak: Tak tak pisałam do was 22.02 o godz 21.30 a dokładnie za 5 godzin urodziła się nasza kochana córcia Maja. Nieźle co? Wszystko poszło bardzo sprawnie i trwało 2 godziny nic tylko rodzić :-D
 
Do góry