reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

monisia moje gratulacje!!!! pokaż nam swoją kruszyne!

galazka powiedz mi, czy ty kupowałaś bilet wcześniej czy przed samym filmem?
 
reklama
jak uwazacie, ktory plyn do plukania i proszek do ubranek jest najlepszy? bo jak zobaczylam ile jest rodzai i jaki jest rozrzut cenowy to sie przerazilam
 
Gratulacje Monisia:-)!!!
Ekstra że tak szybko poszło;-)czekamy na zdjęcia malutkiej.

Ja piore w loveli.jestem zadowolona. A płyna do płukania oczywiście coccolino:tak:
 
witam,

ale naskrobałyście :szok:
mika dostałam dres z tchibo, jest super;) polecam. Proszę proszę jaka interesowna, co będzie z tego mieć :p to człowiek poleca, doradza, a tu taka wdzięczność :-:)-D aaaaaaa doczytałam, stepik ;) no proszę proszę ;) Chlebuś pieczesz?? mmmm masz jakiś sprawdzony przepis?? Trudna sprawa?? bo ja niestety do wypieków w jakiejkolwiek formie jestem noga totalna.
galazka zazdroszczę zmywarki, ja żałuję, że nie pomyślałam przy remoncie mieszkania, a teraz to już niestety grubsza sprawa z zamontowaniem jej :/ niech dobrze służy!!! Bosch dobra firma, na pewno tak będzie :tak:mówisz, że film spoko, to może się wybiorę.
wiolcia dobrze prawi, nie ma to jak targ w Wolbromiu :tak:
monisia gratulacje!!!! śliczna dziewczynka!!!! nooo szybko poszło :))))
Paulinka podobno najbardziej przyjazny do skóry jelp. Płynu do płukania nie używałam. Zapach "dzidziusia" z kolei najbardziej mi się podobał :) mam nadzieję, że dobrze napisałam nazwę, bo już mogę nie pamiętać ;)
 
monisia ogromnie gratuluję:)
mika mam nadzieję, że doszedł esemes z odpowiedzią, bo odpisałam też na twojego męża telefon, bo nie mam zapisanych waszych numerów jeszcze, a nie było mnie w domu
 
Witam serdecznie.
dołączam sie do grona olkuszanek.
jeśli chodzi o proszki to osobiście zaczynałam od jelpa, był super. Teraz jednak uzywam kul do prania, które w ogolnym rozrachunku wychodzą cenowo podobnie, a nawet taniej, bo nie trzeba stosowac przy nich płynów do płukania, ale najwazniejszym ich plusem jest praktycznie 0 szkodliwej chemii dla maluszka.
Podobno orzechy indyjskie tez sa dobre jednak ich jeszcze nie testowałam.
jesli jestescie zainteresowane kupnem kul wejdzie na stronkę Eccoballs- kule piorące
Mam tam dostepne kule na 1000 prań za 155zł, jeśli byłybyście chętne możecie również odebrać je osobiście u mnie w firmie bez ponoszenia kosztów przesyłki.
Pozdarwiam
 
ja tylko na szybko :tak:

byliśmy na Karolu w kinie ;-)

galazka tak dostałam, tylko nie miałam już jak odpisać bo to z mmojego męża służbowego tel. pisałam ;-)

mamob mam jeden sprawdzony przepis :tak:

nalka witaj :-D ja własnie dostałam od mamy kule piorącą i nie wiem jak się zabrać do prania z nią :-D po prostu ją wrzucam do pralki i tyle? ;-D skąd dokładnie jesteś? :-D

fati a ty gdzie się zapodziałaś?

palinka ja jestem zadowolona z Loveli ;-)
 
no dobra na razie jest 2:2 lovela i jelp
zobaczymy ktory wygra :-)

to moze jeszcze zapytam o pieluchy, z ktorej firmy najlepsze? czy to juz indywidualnie od bobasa zalezy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam z rana :-) piękne słońce za oknem no nie? aż żyć się chce
s010.gif


idzie powoli wiosna, zaraz marzec, więc i zaczynam się szykować do siania :-D w tym roku na balkonie będe mieć pomidory, truskawki i jak zwykle zioła :-D




no dobra na razie jest 2:2 lovela i jelp
zobaczymy ktory wygra :-)

to moze jeszcze zapytam o pieluchy, z ktorej firmy najlepsze? czy to juz indywidualnie od bobasa zalezy?
wiesz co, właściwie to wszystko zależy od malucha :-D jednemu będą pasować tylko emolitenty, innemu kosmetyki z nivei czy hipa, innemu dziecku będzie pasował proszek z jelpa, innemu loveli, a innemu nie zaszkodzi zwykly proszek sensitive ;-)
to samo z pampersami... moja córa mogła mieć tylko Huggisy, a Wojtek pampersy :tak:
 
Do góry