reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

no jeszcze troche poczekam ;-) mmmm.... nie ma to jak chleb domowy. my własnie wczoraj z tesciowa upiekłyśmy chleb i pyszny wyszedł.
 
reklama
Mika targ w Wolbromiu jest w środy popołudniu najlepiej od 14 do 17. Ale jak jest brzydka pogoda to mniej ich przyjeżdża i szybko sie zbierają. W piękne wiosenne dni i letnie najlepiej byc o 13 bo jest ich sporo a ruch słaby.
Koszule do karmienia też kupiłam na targu za 10 zł z bawełny:-) Pielęgniarki na porodówce uwierzyć nie mogły :tak:Do tego piżamki (bo nie znoszę koszul) też do karmienia (za 15 zł;-)).
Targ w Wolbromiu uwielbiam i polecam :tak:
 
To moze tam dla miki i dresik się znajdzie :) ja będę musiała sobie typowo do porodu jakąś koszulkę wygrzebać.
Kurcze, szorowałam ręce a i tak mają zapach cebuli...zabrałam się za leki z domowej apteki, smak dzieciństwa-syrop z cebuli..może nie pomoże za wiele ale napewno nie zaszkodzi :)
 
reklama
kurcze, to ja na targ nie pojade bo jest w takich godzinach i dniach że nie ma kto mi z dziećmi zostać :no:

koniczynko syrop z cebuli najlepszy :tak: a jeśli nie możesz się pozbyć zapachu cebuli z rąk to potrzyj je sokiem z cytryny :tak: albo potrzyj je solą, a potem wypłukuj zimną wodą :tak:
co do piżam to tanio a w świetnym gatunku są na targu w olkuszu :tak: ładne i bardzo dobre są też na Kościuszki prawie na przeciwko sypersamu, tylko ten sklep nie jest bardzo tani. Ale piżamy które kupiłam w tym sklepie mam już 5lat i nic się z nimi nie dzieje ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry