reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
hej jestem mamoB jeszcze nie wyskoczyła moja malutka chociaż mogłaby już bo to czekanie mnie wykańcza, normalnie o niczym innym nie myślę, masakra jakaś i co najgorsze to strasznie nic mi się nie chce robić lenistwo mnie ogarnęło, jeszcze m na 14 w pracy a ja sama do wieczora :-( i tak od 3 dni:-(
 
Ja mam dzisiaj taki dzień, że snuję się po domu jak cień. Cały czs mnie głowa boli. Mieliśmy jechac na duże zakupy ale przełóżylismy to na jutro, bo nie dałabym rady. Chyba pogoda cos zły wpływ ma na mnie :/
 
Witam ja nie mam czasu kiedy do Was zajrzec bo maly dajepopalić nie tylko wnocy ale również i w dzień...dzisiaj wnocy praktycznie nie spał tylkopłakał z powodu kolek a w dzień spał tylko 3 godziny... Więc i ja i on jesteśmy strasznie przemmęczeni...

MamoB ja to niestety na snach się nie znam ale zawsze mi koleżanka powtarzałaże to co się śni to bierzesię na odwrót interpretuje ale ile w tym prawdy to sama niewiem...

Koniczynko oj ja tez odczuwam ta pogode ale kawa poratowac się niestety nawet nie moge alesnieg podobno ma padać więc może to jest przyczyna twojego samopoczucia...

Monisia ja też czekałam jak na szpilkach a jak przyszło co do czego to panika mnie wzięła:)

Miłej nocki:*
 
Eldcia nie dobrze, że oboje jesteście zmęczeni, bo paradoksalnie im bardziej człowiek a tym bardziej dziecko zmęczone tym gorzej mu zasnąć i odpocząć tak nam mawiała doświadczona pielęgniarka na wykładach. A pogoda zawsze miała wpływ na mnie więc tym razem pewnie też a czytałam, że mają być jeszcze większe mrozy....
 
śnieg i mrozy powiadacie?? ja już w prognozy nie wierze, ale fakt, że ciśnienie kiepskie ...

eldcia współczucia, mam nadzieję, że mały jednak odpuści mamusi :)))
koniczynka mam nadzieję, że z żołądkiem ok ;-)
znikam spać :) paaaaa
 
eldcia współczuję:/:/ A próbowałaś sab simplex na kolki?? Mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Ja zapracowana w przygotowaniach do chrzcin. Dziewczyny polecam CAPRI, biszkopt pod roladę kosztuje 8 zł a jest wielkości dwóch blach! Spody pod torta 7 zł, a jeśli chodzi o ciasta to 15 zł/kg. Ja piekę wszytskie ciasta ale kupowałam biszkopta na roladę bo za tą cenę nie opłaca się piec a jest naprawdę ogrooomny.

Ostatnie dwa dni prawie śpię na stojąco mimo, że Krzyś daje mi pospać w nocy. Najwyraźniej taka pogoda:/

Mamo B a coś planujecie ??:)
 
reklama
Do góry