reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

R. dziś wziął urlop i byliśmy z dziećmi u lekarza. Dominika dalej ma zapalenie oskrzeli, a Wojtek na razie przeziębienie :tak:

wiola na ile? 70 osób? :szok: prawie wesele :-D


co do płci to my poznaliśmy przy Dominice w 21tyg. bo wczesniej niewiarowa nie chciała zapeszać, twierdząc że dziewczynki często się okazują chłopcami potem ;-)
no a przy Wojtku w 15tyg :tak:

galazka kurcze współczuje ci tych mega wymiotow :-(

urszulko za rok mu się odwdzięczysz ;-)
 
reklama
Ja bardzo pózno poznałam płeć tez jakoś po 20 tygodniu i to grubo, a czy się sprawdzi to zobaczymy ale raczej tak.
70osób faktycznie jak takie wesele trochę. My jak już to tylko dziadkowie i chrzestni będą więc max 20 osób razem z dziećmi i nami sie uzbiera ale sporo czasu wiec dokładnie ejszcze nie rozmysłałam nad tym tematem ;-)
 
Witam dziewczyny:-) miałam dać znać co na ktg i oto bardzo śmieszna sytuacja bo położne i lekarz pytali czy czasem nie mam bóli bo skurcze mi wyszły:-D ale mnie zestresowali od wczoraj siedzę jak na szpilkach ale to malutka moja kochana tak się wierciła podczas badania.
 
tęsknił ktoś hehe :-D

galazka coś mi się wydaje, że coś Ci zaszkodziło, bo trochę za gwałtowne to było. Co do płci to mnie powiedziała dr na 100% w 17 tc, ale mogła już w 15, ale nie przez brzuch. Opowiadała mi szwagierka w sobotę, ze jej znajomi po raz drugi zostali rodzicami i za każdym razem chcieli mieć niespodziankę. Kurcze nie wytrzymałabym.
Wiolcia powodzenia na chrzcinach!!!! Ale będzie ludzi :szok: a na 70 osób to ja miałam wesele ;-)
urszulka brawo dla męża :-D na dzień chłopaka się odwdzięcz hehe
eldcia i to winko sobie czeka czy mąż się poczęstował ?? też na tyle osób chrzciny - wow!!!!
mika zdrówka dla dzieci, kurde dalej to zapalenie?? kiepsko :(
monisia to czekamy na info jak coś się będzie działo :-D
koniczynko zleci i za niedługo Ty będziesz nam tu pisac o chrzcinach :D

ja się pożegnam, dobrej nocy :)
 
Ostatnia edycja:
Ja byłam strasznie zawiedziona jak mi lekarz powiedział, że po 16 tygodniu mi powie poszłam na USG , a on stwierdził,że pewien nie jest więc mi powie na następnym USG dopiero chyba w 21 tygodniu :tak:
 
Ja też już się nie mogę doczekać jak poznam płeć...jest mi to obojętne, bo tak samo się ucieszę z drugiej córci jak i z syna, ale ciekawość mnie zżera kto też zamieszkuje mój brzuszek Milenka czy Filipek/Tymek(w tym przypadku decyzja nie podjęta)...
w pierwszej ciązy w 14 tygodniu lekarz mi powiedział, że na 99% syn:-D, a teraz po świecie chodzi ten 1%:-D...dopiero po 21 tygodniu jak byłam na połówkowym właśnie u Krzysztoforskiego to się dowiedziałam, że to córcia...
Także mimo, że teraz już lekarz powiedział co podejrzewa to jeszcze się nie przywiązuje do tej myśli, dopiero na następnym usg bedę pewniejsza, a po połówkowym to myślę,że już napewno.
 
reklama
Witam!
Wkurza mnie już mój stan zrobiłam dziś na drugie danie spaghetti(które uwielbiam) a byłam w stanie zjeść tylko troszkę, bo zaraz mi się ten skurczony żołądek napełnia i mam wrażenie,że jeszcze kęs i wszystko zwróce...a za chwilę znowu będę głodna
 
Do góry