reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Wiolcia dobrze, że jest Ci dobrze i super, że usg brzuszka robicie :)))

kobietki Bartek ma spierzchniętą górną wargę, uwielbia oblizywać ją na mrozie, pewnie dlatego. Czym mu to zasmarować ??

a ja na spotkanie jestem chętna :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
wazeliną albo pomadką ochronną tylko białą i powinno natłuścić wargi.
No ja swojego męża widziałam dopołudnia raz , cały dzień majsterkuje w piwnicy. A ja siedzę sama:(
 
a ja znowu mam dzień wymiotów:wściekła/y:
okropnie sie czuję:baffled: zwymiotowałam obiad i od tej pory nie może przestać mnie mdlić i zwymiotowałam znowu przed chwilą...mam nadzieję, że jak teraz cos zjem to mi sie poprawi
a juz myślałam, że to koniec z wymiotami
 
gałązka o nie, mam nadzieję, że to ostatnie podrygi mdłości

mika ja tam wiem co sobie oblizywać :-D to Bartek nie wie, że się warg na mrozie nie oblizuje ;)

koniczynko dzięki, muszę się w wazelinę zaopatrzyć (mika - bez skojarzeń :-p)
 
mamoBartuli ja podobno jak byłam mała to lbiłam oblizywać w mróz klamki więc skóry na języku nie miałam:)

Wiolcia todobrze że chociaz mniej ulewa. Chrzciny Ci się szykują pewnie zabiegana jestes ja tez zaczynam powoli o nich myśleć i się przerażam bo będzie 32 osoby normalnie szok chyba się zajadę z przygotowaniami... dietę trzymam bo mały dostał uczulenia i nie wiem od czego na buzi zresztą pediatra i położna mówiła żebym przez pierwszy miesiąc trzymała dietę bo mały ma bardzo wzdęty brzuch ale został jeszcze tydzien a potem stopniowo będe wprowadzać wszystko:)
Ale od czasu do czasu skuszę się na coś pysznego:)

Gałązka może Julci się ten katar nie rozwinie a Tobie jeszcze te mdłości nie przeszły uparły się czy cos na Ciebie...

Czekoladka ja dwa latka temu byłam z siostrzencem u lekarza własnie dlatego że nie robił kupki i lekarka wzięła wsadziła do pupy koniuszek termometra tego starego z rtęcią i kilka razy tak włożyła i wyjęła i momentalnie zrobił kupkę w przeciągu kilku minut... Wiem mnie też to zaskoczyło ale podziałało oczywiście nie każę Ci tego robić tylko piszę jak było z Mateuszem. A stara jest jeszcze taka metoda wsadzenia mydełka kawałeczek podobno działa...

Mika i jak ciasto smakuje?
 
A wiecie co mój mąz na walentynki mi sprawił wino moje ulubione:) on to ma wyczucie ciekawe kiedy je wypiję:0
 
galazka a co lekarz na te mdłości,mówiłaś mu na ostatniej wizycie?
eldcia ja powiedziałam, że jak urodzę, to się chyba opiję ale zapomniałam, że jeszcze karmienie dochodzi więc długa droga abstyneta przede mną, a bardzo wina lubię
 
koniczynko mówiłam tylko, że nadal mam mdłości, ale że juz mniej, bo to była prawda do dzisiejszego popołudnia
 
reklama
Do góry