reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

galazka zastanawiam sięĂ czy dokupywać ciuszki w rozmiarze 56, bo mam kilka. Ale moze faktycznie kupie jeszcze po przynajmniej jednym zestawie
 
reklama
No właśnie ja nie mam porównania za bardzo jak to z tymi ciuszkami jest, na start w rozmiarze 56 coś mam a może lepiej jak już dokupić po porodzie? Nie sądziłam, że będę miec taką zagrychę z tą wyprawką :)
 
To nie reguła, ale przeważnie to chłopcy rodzą się "wyżsi"...np. mój bratanek urodził sie naprawdę duży, ważył ponad 4 kilo, ale nie pamiętam ile mierzył...a na początek ciuszki 56 były jeszcze dobre, ale na krótko chyba...bo moja to chyba swa miesiace miała jak na 62 się przestawiłyśmy...z tym, że też rozmiar rozmiarowi nierówny, bo miałam kilka naprawdę małych 56, a kilka większych
 
Wiola jezeli ladnie przybiera na wadze to moze taki jego urok po prostu,Mikołaj ulewal do 6 miesiaca i to bardzo...poźniej wszystko przeszlo,zoladek po prostu musi dojrzec i tyle ,kladz go w nocy na boku zeby nawe jak mu sie uleje nie zachlysnal sie tym, Marysi tez kolki przeszly i tez ma problemy ze spaniem. Ale ja karmie caly czas i w su,ie oproczcyca nie dostaje nic...rosnie szybko i ubranka na 62 sa juz za male a szkoda mi bo niektore miala tylko raz..:-)
 
jeśli chodzi o ubranka to szkoda kupowac dużo w rozmiarze 56 ja założyłam tylko raz kilka rzeczy a reszta jest nieużywana teraz Bartuś nosi rozmiar 62 ale to zależy od ubranek bo niektóre śpioszki sa juz za małe...

Mój mały też ma problem ze spaniem:(
 
wizyta u teściów taka sobie... młody nie spał i jakiś taki drażliwy był ;) Ale wróciliśmy wcześniej i zapowiedzieliśmy się na za 2 tyg. szkoda, bo sobie nie porozmawiałam, ze szwagierką, a też byli.
Kurcze w sumie ciężko powiedzieć jak będzie z rozmiarem ciuszków, ale myślę, że dobrze pisze gałązka i nie zaszkodzi mieć parę kompletów. My nie korzystaliśmy, bo przy moim klocu nie było szans :tak: w sumie z 62 szybko wyszliśmy hmmm ;-)a, że rozmiar rozmiarowi nierówny to inna sprawa. Np nasza kluczewska "Ewa" ma taką rozmiarówkę, że tam zawsze kupuję rozmiar mniejszy, bo tak duże robią.
eldcia oby Wam to szybko minęło ...
galazka właśnie zdziwiłam się, bo nie wszędzie wymagają tych podkładów, a w sumie ja się komfortowo czułam mając je. A jak wizyta piątkowa?? (w piątek miała być?? ja mam sklerozę czasami) No i kiedy na usg idziesz ??
 
Ostatnia edycja:
co do rozmiarów to faktycznie ciężko doradzić, bo nigdy nie wiadomo jakie to dziecko się urodzi ;-)
u mnie np Wojtek nosił rozmiar 56 baaardzo długo, a Dominiśka szybko wyrosła :tak: od razu właściwie w 62 wskoczyliśmy :tak:
a Wojek to 62 zaczął nosić jak miał 2miesiące :-D

mamoB to twój mały jeszcze śpi w dzień? kurcze, moja Dominiśka odkąd skończyła 2,5 roku to przestała spać :-( a czasem by mi się przydał taki spokój w dzień jakby mi dwójka spała :-D
 
momoB piszesz o wizycie u gina? to ja miałam we wtorek i pisałam na zamkniętym co i jak...malutkie sie fajnie ruszało, bardzo ruchliwe, na głowie stawało:-)
a poza tym dowiedziałam się, że napewno będę mieć cesarkę w lipcu, ze względu na to, że łożysko jest w miejscu blizny...tylko dokładnie to nie powiedział ile przed terminem, ale to pewnie mi powie jak juz się lipiec będzie zbliżał.
 
reklama
hej dziewczyny troszkę mnie nie było ale to chyba wszystko przez napięcie przedporodowe :-D już było tak fajnie niczym się nie przejmowałam a tu znowu stresior jak ta lala. Jutro ktg:tak:
Jezeli chodzi o ubranka dla maluszka to ja kupiłam dosłownie po 5 szt w rozmiarze na 56 a resztę mam już większe ale w jakim rozmiarze to nie wiem bo dostałam w spadku i akurat te na 56 mam z kluczewskiej Ewy fajne gatunkowo są.
 
Do góry