reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Ja od poczatku prałam w loveli. Jestem bardzo zadowolona. Mały nie miał uczulenia, a ciuszki były doprane. Używam też płynu do płukania coccolino:tak:
Mojej kuzynki synek miał uczulenie na lovele i prała w płatkach mydlanych. Każde dziecko jest inne. Dla jednego dobre będą płatki dla innego proszek;-)
 
Agniecha mojemu też nie minęło, na szczęście i niech nie mija :-D no widzisz mika ile chętnych do kawy :laugh2:
no tylko ja już wtedy dawno ją wypiłam
e025.gif
:-D

jsorbek kurcze, jak czytam że jesteś sama z dziewczynkami do 15-tej to ci pozazdroszcze :-D ja sama z dziećmi od 7;30 do 19 :-(

koniczynko ja piore i prałam tylko w płynie Jelpa (płyn się lepiej wyplukuje) i w plynie do płukania jelpa :tak:

mamoB hmmm no nie wiem czy inke to do kawy zaliczyć :laugh2: nie no dobra, niech ci będzie ;-) bo też dziś taką piłam haha :-D
 
tak po prawdzie to ja prałam w tym co mi pasowało w zapachu :-D małemu nic nie było, więc mogłam poszaleć :-D

mika dzięki, jakoś ograniczyłam zwykłą kawę na rzecz inki, ale teraz właśnie popijam kolejną, bo normalnie nie mogę, ciśnienie do niczego, że nie wspomnę o wietrze :/ widzę, że Twój chłop to podobnie pracuje jak mój :/
 
O wy kawoszki ja odstawiłam całkowicie ale dzisiaj mnie skusiłyście i też wypiłam ale nie była za dobra (rozpuszczalna). A co do prania to postawiłam na lovelle proszek i płyn i zobaczymy jak się sprawdzą za kilka tygodni;-)
 
Ja właśnie wiem, że dzieci róznie reagują ale za nim sie urodzi i to i tak nie mam jak sprawdzić, a w czymś muszę wyprac ubranka :)
Weszłam na stronke tego sklepu (alles), co pisałyście o stanikach co są na rynku w olkuszu. Fajną ofertę mają ale jak zobaczyłam tabele rozmiarów to strasznie dziwna bo z tego co tam wynika powinnam nosić 90C..dziwne...
 
koniczynko najlepiej tam jechać i przymierzyć. Babka pokaże jak dobrać stanik, jak powinien leżeć, moim zdaniem fachowo. Fakt, że nie są tanie, ale warto. A co do proszków to wybierz ten który się Tobie najbardziej podoba :D zapomniałam dodać, że u nas jeszcze włączałam funkcję podwójnego płukania :)
monisia ja zabłysnęłam z inką, więc nie mam prawa nosić miana "kawoszki" :rofl:
 
a ja to wam powiem, że ostatnio coś kawę ogólnie odrzucam bo gdzieś mi siada na żołądku i potem mi nie dobrze :szok: na dodatek się naczytałam po różnych książkach o kawach i rozpuszczalnych już nie piję (choć piłam całe życie) bo zawierają duże ilości niklu ;-)
a że najzdrowsza zwykła parzona, to zainwestowałam w zaparzacz do kawy i kawe sypaną :-D
jakoś rade dajemy i pijemy tą kawe :tak: choć ma całkiem inny smak niż rozpuszczalna :tak:
bardziej właśnie zajeżdża INKĄ.. ;-)
 
reklama
witam,

oczywiście, że kawa rozpuszczalna to najgorsze świństwo, ja z ekspresu zapodaję codziennie świeżutką, a przestałam 2 razy dziennie ze względu na skurcze nóg w nocy :wściekła/y: starość nie radość :tak:
 
Do góry