reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

monisia pewnie to był debridat, właśnie debridat podobno też dobry na ulewanie
a015.gif
jak to człowiek wszystko zapomina :-| a jak Ty się czujesz??

hej czekoladka, miło Cię poznać :-D badanie na obecność pasożytów jest obowiązkowe teraz?? wiem, że morfologie robiliśmy po 3 miesiącu. Ale to się zmienia :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
O dobrze że piszecie o tych nieszczęsnych ulewaniach będę mądrzejsza bo jak na razie się nie wypowiem i obym nie doświadczyła tego a co do kolek to może też coś się dowiem koleżanka ma właśnie problem ze swoim maluszkiem a ma 2 tygodnie i już to przerabiają. Jak pomóc maluszkowi?
na moją córkę zadziałał też bobotic ale on chyba jest ok 1 go miesiąca on ma jedno z największych stężeń w PL tego sab simplexu, najlepiej trzymać się lekarza bo maluszek jest naprawde maleńki no i sposoby "domowe" przytulać masować nosić ciepłe okłady na brzuszek
 
na moją córkę zadziałał też bobotic ale on chyba jest ok 1 go miesiąca on ma jedno z największych stężeń w PL tego sab simplexu, najlepiej trzymać się lekarza bo maluszek jest naprawde maleńki no i sposoby "domowe" przytulać masować nosić ciepłe okłady na brzuszek

U mnie przy pierwszej córci też pomógł tylko Bobotic wiec teraz gdyby odpukać pojawiły się kolki od razu go kupuję

Mika ja się mleczka napiję z tobą :))

Ja dziś sama z moimi obiema dziewczynami - ale narazie jest ok oby tak do 15 :)) jak tata wróci z pracy

A kiedy dzieci zaczynają ulewać od razu czy po jakimś czasie ?? Maja ulewała trochę a Patrycja odpukać narazie wcale oby tak zostało bo jak tak czytam o waszych maluszkam to mnie mrozi aż - biedaczyska :((
 
hej
mamBartuli moja córa tez żarłok była okropny, choć i teraz lubi jeść

Ja się kawki napiję z Wami jak wróce do odmciu ,oczywiście jak jeszcze będziecie i jak mi moje dziecie pozwoli. Teraz uciekam do domu bo mężuś do pracy na 14.
 
reklama
Do góry