reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

o kurcze też bym zjadła tej fasolki :-)
Co do ulewania się i refluksu u maluchów się niestety wypowiedzieć nie mogę, bo nie mam takich doświadczeń ale też słyszałam, że dobra metoda jest z tym skośnym materacykiem. Nawet widziałam gdzieś coś takiego

galazka powodzenia na wizycie :)
 
reklama
Agniecha [/B]witaj :-) właśnie, może dołączysz? :tak: i dobrze radzisz tu dziewczynom bo faktycznie refluks trzeba leczyć :tak: a kiedy rodziłaś dokładnie?

hej , ja rodziłam w grudniu 2009
a i z karmieniem też miaaąm problem, miałam kilka razy zapalenie piersi i teraz z perspektywy czasu mogłam wcześniej przestać karmić, bo się umęczyłam jak fix. Niestety w naszym rejonie nie ma żadnego doradcy laktacyjnego a położne też niewiele wiedzą , sama więcej sie dowiedziałam po przez internet niż od położnej

acha i dziewczyny na bolące sutki polecam maść MALTAN jest rewelacyjna ciężko było mi ja kupić w Olkuszu ale się udało (w aptece"doz, obok PSS na kazimierza WLK." zamówiłam przez internet a tam sie odbiera między innymi), dobrze jest ją stosować już jakiś czas przed porodem bo sutki się uelastyczniaja i nie bolą potem , ja byłam bardzo zadowolona z niej.
 
Ostatnia edycja:
agniecha ja też rodziłam w grudniu 2009 :-D którego urodziłaś? ja 7... ;-) a rodziłaś tu w olkuszu czy gdzie indziej?
 
Ostatnia edycja:
czekoladka właśnie stram sie tak robic ale jak się mały uparł tak dalej tkwi w swoim przyzwyczajeniu:) a Jak Ty się czujesz z dzidziusiem?

Mika oj fasolka mniam smaka mi narobiłaś a ja tutaj dieta ostra ale jeszcze 2 tygodnie i nowe produkty będę wprowadzać:)

Gałązka daj znac jak po wizycie:)

Mój mały ma kolki więc noce z głowy:/ dzisiaj byliśmy na spacerku na całe 5 minut i strasznie mu się podobało:)
 
wiedziałam, że mika namiesza tą fasolką ;) eldcia jeżeli wszystkie Bartki są do siebie podobne to mój uwielbia włoską kuchnię, więc zacznij od makaronów i pizz :p a tak serio to współczuję kolek, my przerabialiśmy je do miesiąca czasu :/
 
O dobrze że piszecie o tych nieszczęsnych ulewaniach będę mądrzejsza bo jak na razie się nie wypowiem i obym nie doświadczyła tego a co do kolek to może też coś się dowiem koleżanka ma właśnie problem ze swoim maluszkiem a ma 2 tygodnie i już to przerabiają. Jak pomóc maluszkowi?
 
monisia ze wszystkim jest tak, że na każdego maluszka działa coś innego, na jednych pomoże częste odbijanie, specjalne buteli, kropelki, a przy innych trzeba przeczekać aż przejdzie. Na mojej koleżanki córkę działał bobotic, a wiem, że mocno zachwalają krople sab simplex, bodajże do sprowadzenia z Niemiec.

gałązka kciuki zaciśnięte za wizytę :)
 
Ostatnia edycja:
no właśnie ona była z maluszkiem u lekarza dostał jakąś zawiesinkę ale nie pamiętam nazwy tylko że to mu nie pomaga a ja dzisiaj pytałam w aptece o espumisan ale on jest o 1 miesiąca życia maluszka i raczej pani powiedziała że nie polecałaby żadnych leków tylko sposoby bardziej naturalne przytulanie brzuszka masowanie ciepłe okłady ale tak jak mówisz każdy maluszek jest inny i trzeba poprostu stosować metodę prób i błędów.
 
reklama
czekoladka właśnie stram sie tak robic ale jak się mały uparł tak dalej tkwi w swoim przyzwyczajeniu:) a Jak Ty się czujesz z dzidziusiem?

Mika oj fasolka mniam smaka mi narobiłaś a ja tutaj dieta ostra ale jeszcze 2 tygodnie i nowe produkty będę wprowadzać:)

Gałązka daj znac jak po wizycie:)

Mój mały ma kolki więc noce z głowy:/ dzisiaj byliśmy na spacerku na całe 5 minut i strasznie mu się podobało:)

Eldcia u nas super. Krzyś jest taki grzeczny. Ładnie śpi w nocy i w dzień też jakby go nie było. Jedziemy jutro zrobić badanie kontrolne żelaza i na obecność pasozytów (podobno takie badanie należy wykonać).
Za tydzien w środę mamy drugie szczepienie-mam nadzieję że Krzyś będzie równie dzielny i nie będzie płakał jak przy pierwszym, chociaz teraz dostanie jeden zastrzyk więcej bo będziemy szczepić na pneumokoki pierwsza dawką...
 
Do góry