reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

mika ja mam taką metodę że zje troche potem biore go żeby mu sie odbiło i znowu karmie ale i tak i tak mu sie zawsze uleje...
 
reklama
eldcia Bartkowi ulewało się od jednego karmienia do kolejnego, więc przez 3 do 4h :/ jak przybiera ok to podobno nie ma się czym martwić. Chociaż powiem Wam, że miałam tego serdecznie dość ;) pranie było w ilościach hurtowych :) dobra dziewczyny, ja się grzecznie pożegnam. Spokojnej nocy :tak:
 
cześć dziewczyny , przepraszam że się wtrącam . Jestem z Olkusza i tak przypadkiem weszłam na ten wątek.
Chciałam Wam napisać odnośnie ulewania dzieciaczków, ja urodziłam córke rok temu i po bodajże dwóch tygodniach zaczęła ulewac na maxa zużywałam chyba z 6 kaftaników dziennie i pełno pieluch tetr mała była wiecznie "ulana", nawet zaczełam dawać NAN AR ale to nic nie pomogło wiec przestałam i dalej karmiłam piersią (oczywiście też dawałam butle czasami), lekarz prowadzący pediatra mojej małej kazał nam podnieść materacyk w łóżeczku tak ok 30 stopni (to samo powiedziała neurolog z krakowa)no wiecie tak ze skosa i tak mała leżała cały czas aż do 5 -6 miesiaca potem minęło, najpierw efekt był taki że przestała aż tak bardzo ulewać ,( nie mogłam jej kłaśc na boku bo miała kłopoty z bioderkami więc odpadała ta forma, ale jesli wasze dzieciaki mają zdrowe bioderka to śmiało materac po ukosie ok 30st. + na bok , wtedy organizm będzie miała gorzej ulac a jak na boku to ewentualnie jak uleje to wyleci ), ale pamietajcie zawsze skonsultujcie z lekarzem bo jak piszecie że baaaaaaaaaardzo ulewa i te sposobby nie pomagaja to trzeba leczyć bo to refluks.
Ale się napisałam bedziecie miały co pisać. Przepraszam za literówki i błędy.
 
witam :)
a020.gif


jak zwykle pierwsza :) Agniechaaaa witaj :) może dołączysz?? u nas podniesienie materacyka i leżenie na boczku dało tylko tyle, że mały się nie krztusił, ale faktycznie jest to metoda wspomagająca.

Mamy piękne słońce i straszny wiatr grrrrrrrrr

b040.gif
pobudkaaaaaaaa
 
a wiecie co? nagotowałam wczoraj tyyyyyyyle fasolki po bretońsku, więc jak tylko macie ochote to wpadajcie :-D


mika ja mam taką metodę że zje troche potem biore go żeby mu sie odbiło i znowu karmie ale i tak i tak mu sie zawsze uleje...
czyli pewnie już wszystko próbowałaś tak? :-(
daj znać jak na to mleko reaguje!

cześć mamoB ;-) też zaraz ide po kawe :-)

Agniecha witaj :-) właśnie, może dołączysz? :tak: i dobrze radzisz tu dziewczynom bo faktycznie refluks trzeba leczyć :tak: a kiedy rodziłaś dokładnie?
 
Eldcia ja też miałam na początku problem z karmieniem z obu piersi. Mój Krzyś naderwał mi sutek u prawej i piersi i strasznie bolało. Przez jakiś czas karmiłam go tylko z lewej i niestety prawy cyc nie produkuje tyle samo pokarmu co lewy...:-(Staraj sę przystawiać Bartusia do obu jednakowo;-)
 
reklama
Witam z nad jabłka;-)
Wczoraj byliśmy u moich rodziców i się najadłam gofrów świeżutkich...mmmm pycha były...tylko w pewnym momencie przesadziłam z ilością jak na moje obecne możliwości i bałam się, że wylądują w kiblu na szczęście się udało wytrzymać
A dziś wyczekiwana wizyta u gina i mam nadzieję, że zobaczę zdrowego maluszka na usg:tak:
 
Do góry