reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Prawko dopiero zaczęłam, w przyszłym tygodniu umówię się na jazdy i zobaczymy. Najpierw po Olkuszu więc strzeżcie się dziewczyny ;-)
Co do wpuszczania na wątek prywatny, to za dużo tam ważnych informacji żeby tak powpuszczać z biegu. jakby im zależało to by ten wątek troszkę ożywiły. Pamiętacie tego trola z wątku szpitalnego???
 
reklama
Mika wklejam się żebyś mogła suwaczki obejrzeć ;-)

jak to problemy z anestezjologiem :szok::szok::szok: to jak operacje robia jak i tak był tylko jeden masakra :baffled:
 
Witam:) jestem tu nowa...ale zaglądałam od dawna...:)
Pod koniec ciązy przeczytałam cały wątek an temat szpitala olkuskiego... czytałam i czytałam...:p
a w szpitalu i tak wszystkim mamusiom z mojego powiatu:-D, które jakby niebyło przygotowały mnie do porodu w naszym szpitalu i wiedziałam czego mniej więcej mogę się spodziewac:)

dziękuje:):tak:
 
reklama
Dziękuję za miłe powitanie:-):-)

No wiec jestem Paulina. w marcu rodziłam a dokładnie 30.03.2011 o 1.10:)
Urodziłam Stasia;) ważył 3300g. Szybko przybiera na wadze bo teraz już prawie 11kg jest:p a karmię piersią:) od początku. Chodziłam do dr Barana:)
 
Do góry