reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

mika ja też mam czasem takie wrażenie jak Ty :D:D może jesteś bykiem?? :p to by dużo wyjaśniało :D a z zatokami to ja generalnie sobie radzę przy pomocy ogólnodostępnych preparatów, ale niestety tym razem za późno się zorientowałam i dostałam antybiotyk. Mam nadzieję, że zadziała. Nie znam go, w sumie raz wzięłam, więc ciężko mówić czy coś już działa. Zna ktoś może azitrox?? skuteczne to to??
czekolada nic się nie bój, minie Krzysiowi i to. Mojemu sie co chwilę zmieniało to czego się bał, nie lubił itd. A zakupy fajne. :) Bartek to był śpioch jak był w wieku Krzysia. Wiec on odbiegał od normy, ale to podobno po swoim tacie tak miał ;)
 
reklama
Mój Krzysiu śpi 3 razy w ciągu dnia ale czas różny. Nieraz po godzinie a czasmai potrafi nawet 3 spać:-)
ugotowałam mu zupkę . wcinał jak mało kiedy:-) Dziś pierwszy raz dodałam kaszke manną zamiast kleiku ryżowego:tak:
moja lekarka by się za głowe chwyciła. Ostatnio mi powiedziała że absolutnie kaszy!!!Dopiero jak skończy 9 miesięcy:-D
 
czekolada ja to się gubię z tymi zaleceniami co i kiedy, bo potem każdy lekarz i tak inaczej mówi ;) chyba własny rozsądek najlepszym doradcą :D no to Bartek też tak miał 3 drzemki, ale każda minimum po 2h. A jak był w wieku Wojtusia miki to spał raz a porządnie, czyli np 3 h. :d śpioch jakich mało :D
 
eldcia ja rodziłam w Sosnowcu w 1 na tym nowym oddziale. Moja Sarcia też waży 5600:) na piersi jest cały czas, bardzo ładnie przybiera, urodziła się nie za duża bo tylko 2850, zaczynam teraz jej dawać herbatkę rumiankową do picia, ale nie podchodzi jej za bardzo. Wypluwa, a jak już coś połknie to się krztusi...;/
Dziś po spacerze troszkę katarku dostała, mam nadzieje że nie zrobi się z tego grubsza sprawa bo w niedziele wybieramy się na komunie.
Poza pneumo i rota też szczepimy 5 w 1. Na całe szczęście do tej pory nie było żadnych skutków ubocznych po żadnej ze szczepionek.
 
Ostatnia edycja:
nom tak, głośno dośc było o tym oddziale. Pod patronatem Zdrowa matka- zdrowy noworodek. Do lekarza chodziłam do dg, taka powsinoga ze mnie :)
dlugo sie zastanawiałam gdzie się rozpakować i w sumie miesiąc przed porodem się dowiedziałam o tym nowym, a otwarli go chyba z 2 tyg przed porodem. pod koniec grudnia. Bardzo miło wspominam tam pobyt, wszystko nowiutkie, pachnące. Selekcje najlepszych lekarzy i poóożnych zrobili. Dużo przeszło z 2.
 
witam :)

mika mój mąż to waga i świetnie się dogadujemy :D może ma to znaczenia

KONICZYNKO KCIUKI MOCNO ZACIŚNIĘTE!!!!

no właśnie Sara, bo właściwie w S-cu wszyscy ubolewają, że nie bardzo jest gdzie rodzić. Kiedyś ta dwójka była, potem słyszałam, że ją zamknęli, potem, że ją znowu otworzyli. Ja rodziłam w Katowicach, ale bardziej miało to związek z tym, że moja pani dr była z tamtejszego szpitala, więc nie kombinowałam.
Co tam u Was dziewczyny??
 
mamaB, teraz jużnaprawde jest gdzie rodzić w sosnowcu. Naprawde super oddział.
Wczoraj w nocy musiałam małą zabrać na pogotowie, bo dostala takiego kataru że nie mogla oddychać momentami. I spanikowałam i odrazu ja spakowałam i pojechaliśmy. Ale na całę szczęście nic groźnego. Tylko katar. Nic więcej. :)
 
reklama
mamoB a do kogo chodziłaś? jak ta lekarka się nazywa i gdzie rodziłaś?

sara to zdróweczka dla córci! oby tylko na katarku się skończyło i szybko sobie poszedł :tak:







----,
uciekam na działkę bo zaczynamy dziś grodzić działkę :-)
wieści od koniczynko dostarczę więc się martwcie ;-)
 
Do góry