reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
Witam. Ja wczoraj na koncie miałam 3 pączki i mnie pokarało, wypadło mi lekarstwo z zęba i cała noc z głowy, najgorsze, że dalej boli, a do dentysty mogę dopiero w poniedziałek...jak nie zelży to do tego czasu chyba się wykończę albo zaczne po ścianach chodzić... :|
 
plukaj sobie szalwia albo rumiankiem, ewentualnie włóż sobie goździka do tej dziury badz zrob wywar z gozdzika i nim plukaj.
i jeszcze mozna lagodzic ból okladami z zamrozonego miesa lub lodu lub co tam znajdziesz w zamrazalce.

ja mialam straszne bole zeba i stosowalam te metody i troche pomagaly, mam nadzieje ze Tobie tez troche po nich ulży :)
 
już próbowałam, łagozi na 5minut i jazda od nowa. Musi dentysta interweniować. Zobaczę może jutro ktoś będzie miał z rana dyżur jak nie to do poniedziałku muszę jakoś wytrzymać:/
 
koniczynko współczuję tego bólu
a ja dziś pierwszy dzień ani razu nie miałam ochoty (tak to nazwijmy) wymiotować, mam nadzieję, że już tak zostanie:tak:
wogóle taki jakiś pozytywny ten dzisiejszy dzień...wiosnę czuć w powietrzu:-)
tylko mojemu psu wyraźnie coś dolega, zero życia i wygląda jakby miał w każdej chwili paść:-(jutro ma do niego pani weterynarz przyjechać...
 
Może Twój piesek miał tylko gorszy dzień i dziś będzie dobrze :) Nie do wiary jak sie można do zwierzaka przywiązać, mnie jak kanarek zdechł to płakałam przez tydzień jak dziecko.
A ja dziś bez snu... właśnie ratuje sie kawą, ktoś chętny sie przyłączyć? A co do ciast to ja mam ochotę na wuzetkę
http://www.przepisy-kuchenne.info/ciasta/pyszna-wuzetka-w-zetka.php
jak tylko teściowa wrócii ze sklepu to ja sie wybieram na zakupy (i mam nadzieję, że jednak jakiś dentysta mnie poratuje przy okazji, bo jutro mam urodziny i nie zamierzam ich spędzać niewyspana i z potwornym bólem zęba)
 
reklama
Do góry