reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
A ja ostatnio jak odludek w domku siedzę :( Ale jak się zorientowałam to w tym roku sporo tutaj dzieci się rodzi, na mojej ulicy już są dwa maleństwa jak mnie teściowa poinformowała :D Może jak będę z małą na spacerki chodzic to moję życie towarzyskie się ożywi trochę ;)
 
no ja to samo, siedze w domu po calych dniach i za niedlugo dostane odlezyn, jedyna moja rozrywka to wyjazdy w weekendy do szkoly:-(
 
Monisia Gratuluję:) fajnie że wszystko tak sprawnie poszło:)

Palinka ja piore w dzidziusiu od samego poczatku i polecam ten właśnie proszek.... Odnosnie pieluch to najpierw stosowałam Huggiesy- rewelacja tylko tutaj w Wlb nie ma małych rozmiarów tylko od 3 więc kupiłam Dadę w biedronce- koszmar mały po jednym dniu miał takie odparzenia że do tej pory wyleczeć nie mogę, przeszłam na Papmersy- takie sobie nie najlepsze i nie najgorsze... Jak dla mnie Huggies wygrał więc będe je kupować jak mały podrośnie do rozmiau 3...
 
wlasnie dzisiaj zakupilam dzidziusia i bede sie za niedlugo brala za pranie wszystkiego a mojego mezczyzne zaprzegne do prasowania :tak:
 
Wszystko zależy od dziecka czy będzie mieć odparzenia czy nie. Niektórzy polecaj,a jeszcze rossmannowskie pieluchy Babydream, ja ich nie lubię za bardzo bo wg mnie szybciej się przemaczają, Dada jest dość twarda ale tania i dobra :tak: Pampersy i Huggies dostaliśmy od znajomych i są w porządku. Jak dla mnie najgorsze są Pampersy z siateczką w środku, Krzysiek dostał moment odparzenia od nich bo kupa mu sie do tyłka przez tą siatkę przyklejała.
 
ja wielkie pranie zacznę jak sie trochę cieplej zrobi, bo narazie jak powiesze na struchu to mi zamarznie:/
A co do pioeluszek to myślałam żeby na pierwszy raz kupic Pampersy jedynki albo właśnie Huggies
 
reklama
ja wielkie pranie zacznę jak sie trochę cieplej zrobi, bo narazie jak powiesze na struchu to mi zamarznie:/
A co do pioeluszek to myślałam żeby na pierwszy raz kupic Pampersy jedynki albo właśnie Huggies
na początek to faktycznie najlepiej wybrać jedne z tych dwóch :tak:


co do pieluszek jeszcze, to my teraz z Wojtkiem przeszliśmy na pampersy Rossmańskie i u nas też się sprawdzają :tak: natomiast Dada go odparzała ;-) więc co dziecko to ... wiadomome :-D
 
Do góry